הארץ

נובי גוד, חג ראש השנה האזרחית הרוסי, הופך משמעותי ונוכח יותר עם השנים בישראל. אישי ציבור רבים בירכו בימים האחרונים את הישראלים יוצאי ברית המועצות לשעבר, כולל שבחים רבים על תרומתם למדינה. מי שהצטרף לפוליטיקאים הפעילים, כמו נתניהו, ליברמן ולפיד, הוא גדעון סער, שעושה בחודשים האחרונים את דרכו חזרה לפוליטיקה לאחר חופשה ארוכה. סער צולם בימים האחרונים יחד עם רעייתו - מגישת מהדורת החדשות המרכזית של תאגיד השידור הציבורי, גאולה אבן-סער - לברכה לכבוד הנובי גוד.

צפו בברכה של בני הזוג סער לכבוד הנובי גוד:  

הסרטון, בו אבן-סער מהנהנת בסבלנות ואומרת רק משפט אחד ברוסית בסיומו, פורסם בערוץ הטלוויזיה האינטרנטי הישראלי לקהל הרוסי Iland, אך גם הופץ בקבוצות הווטסאפ הרבות של פעילי הליכוד. "למדתי מהם לאכול דג מלוח מתחת למעיל פרווה", נזכר בחיוך סער, "קשה לדמיין את ישראל בלי העלייה הגדולה והמופלאה הזאת. המדינה חזקה יותר מכל בחינה. שתהיה לכם 2018 שמחה ונחת מהצאצאים". גם לשאר עם ישראל סער איחל "אחדות לכולנו". "פשוט תגיד שנה טובה ומבורכת", סיכמה אבן-סער ברוסית.

סער הכריז בחודש אפריל כי הוא חוזר לפוליטיקה, אך לא יוכל להתמודד לראשות הליכוד בבחירות הקרובות, אלא אם יחליט בנימין נתניהו להתפטר מתפקידו. טענות רבות הושמעו כנגד שיבוצה של אבן-סער לתפקיד מגישת מהדורת החדשות המרכזית של תאגיד השידור הציבורי, בשל רצונו של בן זוגה סער לחזור לבמה הפוליטית ובהיותו מועמד בעיני עצמו לראשות הממשלה בעתיד, וכל התבטאות שלה במהלך שידורי הערוץ הציבורי נבחנת בקפידה. 

גם נתניהו מברך סנובום גודום:

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ