שוטרים הוזעקו לעצור סנאי שגנב עוגיות, ונתקלו בהתנגדות מעופפת

רק בחגים, ורק בארצות הברית: סנאי שמתנגד למעצר, כלב ים משוטט בכביש מהיר וחבורת תמהונים נכנסת לים בכפור קיצוני. אל דאגה, אף חיה לא נפגעה במהלך טירוף חג המולד הזה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

חג המולד וערב ראש השנה נגמרו, האמריקאים מתחילים להוציא את הראש החוצה מהבתים, ויחד איתם נשפכים הסיפורים המוזרים שנדמה שיכולים להתרחש רק באמריקה. הפעם אלה שני סיפורים על בעלי חיים, שממש לא היו אמורים להיות איפה שהם נמצאים. צוות משטרה מברוקפורט, ניו יורק, הוזעק כדי לטפל בפורץ מיוחד במינו - סנאי שחדר למטבח המשפחתי וחיסל בשיטתיות את כל עוגיות החג. השוטרים נכנסו למטבח כדי לחפש את הסנאי הסורר, כשלפתע היצור זינק בהפתעה על אחד מהם וגרם לפרץ צחוק אדיר לצד שוט מרהיב של סנאי מעופף.

אחרי שנרגעו מ"תקיפת השוטר", הצליחו השניים ללכוד את הסנאי ולשחרר אותו לחופשי וללא פגע ביער סמוך. הסנאים הם חיות הבר הנפוצות ביותר באמריקה הצפונית, כשלא פחות מחמישה סוגי סנאים מסתובבים להם ברחובות הערים או בפארקים השונים. היונקים המכרסמים, והדי חמודים, הם התחליף העירוני האמריקאי לחתולי הרחוב הישראלים. אולי פחות מועילים בציד מזיקים, אבל גם פחות חצופים מחתולי הרחוב המדושנים הפזורים ברחובות ישראל.

סיפורי החיות המשוטטות לא מסתיימים כאן. במסצ'וסטס הצליח כוח משטרה להחזיר לאוקינוס גור כלב ים שמצא את דרכו אל כביש מהיר. הגור טעה בדרכו, וכפי הנראה הגיע לכביש דרך נהר שקפא בגלל סופת הקור המשתוללת בצפון המדינה. השוטרים אבטחו את המקום, הזעיקו מומחים לחילוץ בעלי חיים, ויחד הסיעו את הגור הטועה בחזרה אל הכפור הגדול, שעדיין בטוח יותר עבורו מכביש מהיר אמריקאי.

ואם חיות יוצאות מהמים אל היבשה, אך טבעי שבני אדם יעשו את הדרך ההפוכה. מזרח אמריקה הצפונית חווה גל קור נדיר בעוצמתו, עם טמפרטורות שהגיעו אל 11 מעלות מתחת לאפס. כל זה כמובן לא הפריע ל"חוג דובי הקוטב", קבוצת תמהונים שחוגגת את הכפור בלבוש מינימלי, להיכנס למימי האוקינוס הקפואים של ניו יורק. טבילת דובי הקוטב היא מסורת שהתחילה אי שם ב-1903 כדי לגייס כספים למטרות צדקה. השנה הכסף מיועד לאקווריום של קוני איילנד, בתקווה שחלק ממנו יופנה לאמצעי חימום.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ