אדם גנב טנק, נכנס לסופר והתיישב לשתות בקבוק יין

בעיית האלכוהוליזם ברוסיה מסוכנת מאוד, אבל לפעמים גם מצחיקה. בטח כשמשלבים משוריינים עם וודקה

איתן לשם - צרובה
איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתן לשם - צרובה
איתן לשם

יש דברים שיכולים לקרות רק ברוסיה. נשיא כל יכול שמסתובב ללא חולצה, לדוגמה, או תוחלת חיים ממוצעת של 67 שנים (לעומת 80.2 לגברים ישראלים). אחת הסיבות המרכזיות לגיל המוות הצעיר של הרוסים היא ככל הנראה וודקה. אזרח רוסי שותה בממוצע 15 ליטר אלכוהול בשנה, מהם קצת יותר משישה ליטרים של המשקה הרוסי הלאומי. לתחביב הזה יש אינסוף השפעות שליליות, אבל לפעמים הוא מספק לנו רגעים בלתי נשכחים.

אחד כזה הגיע השבוע, כשאזרח רוסי - מבוסם על פי ההנחות - גנב טנק מבסיס של הצבא הרוסי ללימוד נהיגה במשוריינים. אחרי שהטנקיסט השיכור יצא עם הרכב משערי הבסיס, הוא שם פעמיו אל סופרמרקט קרוב, ניפץ את השמשה ונכנס עם הטנק פנימה. אחרי שיצא מהרכב המשוריין, הסתובב בין המעברים וניסה למצוא את אזור האלכוהול. כשהשוטרים הגיעו למקום, הם מצאו אותו עם בקבוק יין שגנב מהמקום.

טרם התנגש עם הטנק בסופרמרקט, נסע הנהג ברחובות אפטיטי שבמחוז מרומנסק בצפון מערב המדינה. הוא הספיק להפחיד אזרחים רבים, ואף להשמיד כליל מכונית חונה. האלכוהוליזם הרוסי הוא מכת מדינה אמיתית, וההרגל הרע במיוחד מתחיל בגילים מוקדמים מאוד. בין 80% מהילדים בגילאי 7-18 בערים ל-90% באזורים הכפריים צורכים אלכוהול מדי יום, כך פרסמה לאחרונה רשות הבריאות הרוסית.

ועוד כמה סצנות שיכולות להתרחש רק ברוסיה:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ