הארץ

"אדם נשך כלב" הוא משפט שנועד להבדיל בין חדשות אמיתיות לאירוע יום יומי וחסר חשיבות כמו כלב שנושך אדם. אבל רק לעתים רחוקות ומוזרות מאוד, המשפט הזה הוא החדשות האמיתיות עצמן. כך קרה ביום ראשון האחרון בניו המפשייר, עת הגיעו שוטרים ועמם כלבי ה-K9 שלהם לזירה בה נורו יריות. בעת שניסו השוטרים לאבטח את המקום ולהפוך אותו לסטרילי, החלו שני גברים לברוח. כאן נכנסה לפעולה הכלבה ודה, שרדפה ותפסה את אחד החשודים.

החשוד ניסה להתחמק מאחיזתה בטרם יגיעו אליו השוטרים, תפס אותה בלפיתת חנק ונשך אותה בראשה - כך על פי דיווחי השוטרים שהיו במקום. אחרי שהוסיף גם אגרופים ובעיטות לגופה של הכלבה המשטרתית, ודה לא נשארה חייבת והחזירה לו נשיכה בעצמה. אחרי שגם הנשיכה לא הרגיעה אותו, הגיעה שעתו הגדולה של אקדח הטייזר.

הגבר הנשכן נעצר, וכעת הוא עתיד לעמוד בפני מספר אישומים, ביניהם התנגדות למעצר ותקיפת שוטר בתפקיד. ודה, כלבת היחידה המשטרתית המיוחדת K9, יצאה מהתקרית ללא פגע - כך מסרו הרשויות - וחזרה מיד לתפקידה. איגוד השוטרים של ניו המפשייר הוסיף עצה בדף הפייסבוק שלו לכל הנושכים העתידיים: "כשאתה נכנס לקרב נשיכות עם כלב, סביר להניח שלא תצא ממנו מנצח". נשמע הגיוני.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ