כוכבת הפורנו הגיעה לג'ימי קימל, ובלי לומר מילה חשפה פרטים על הרומן עם טראמפ

שחקנית הפורנו שנטען כי ניהלה רומן עם טראמפ וקיבלה דמי שתיקה, התארחה אצל קימל ואישרה - בשתיקה ובהנהון - את רוב הפרטים אודות הסיפור שהוציא את מלאניה טראמפ מדעתה

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סטורמי דניאלס אצל קימל
תראי על הבובה איפה הוא נגע בך. דניאלס אצל קימלצילום: צילום מסך מיוטיוב

כמה שעות אחרי נאום מצב האומה הראשון - והמוצלח על פי פרשנים רבים - של טראמפ, נאלץ הנשיא לחזור במהרה לשגרת השערוריות הנשיאותית. שחקנית הפורנו סטורמי דניאלס, שהמגזין וול סטריט ג'ורנל טען כי ניהלה רומן עם הנשיא ב-2006 וקיבלה 130 אלף דולר כדמי שתיקה, התארחה בתכנית האירוח של ג'ימי קימל וחשפה בשתיקתה פרטים רבים מהרומן. 

בסדרת שאלות פתלתלות, הצליח קימל לגרום לדניאלס להודות, גם אם ברמיזה, כי היא חתומה על הסכם סודיות ולהביא אותה לאשר - בשתיקה ובמשחק בובות ולא בדיבור - את אמיתותם של רוב הפרטים שפורסמו אודות הרומן. כולל האובססיה של הנשיא לכרישים, העובדה שקיבל אותה בחדר מלון כשהוא לבוש בתחתונים, והחיזורים הבלתי פוסקים של הנשיא אחריה.

בתחילת הראיון, המנחה הציג מכתב, חתום לכאורה על ידי דניאלס, בו נטען כי כל הטענות שהועלו שקריות. דניאלס אישרה שהמכתב, כמו רבים שמפורסמים בשמה, אינו נכון והוא למעשה זויף על ידי אלמונים ברשת. דניאלס גם הוסיפה שמכאן ניתן להניח שכל מה שכתוב במכתבים הללו, איננו נכון בעליל.

לקראת סוף הראיון העלה קימל הילוך בניסיון לגרום לדניאלס לחשוף יותר פרטים על הרומן. המנחה הציג בפניה שלושה גזרים, זכר לאובססיה של הנשיא עם גודל, וביקש ממנה לבחור אחד מהם. כשסירבה, עבר לשחק איתה בבובות במשחק "אף פעם לא עשיתי", בו היא הודתה בקיום יחסים עם גבר נשוי באתר גולף. דניאלס גם חשפה מעט מהקשיים שעוברים עליה בתקופה האחרונה, כולל העובדה שעליה להסביר לבתה שהיא לא גבר או סוכן אף.בי.איי - טענות שהועלו נגדה ברשת.

כששאל אותה קימל אם היא חושבת שהנשיא רואה כעת את הראיון עימה, הוא הוסיף ש"אני אוהב לדמיין אותו עכשיו צופה בזה". היא השיבה לו ש"אני ממש לא אוהבת לדמיין את טראמפ".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ