שולה זקן על שלמה פילבר: אני ישבתי בכלא והוא מקבל פרס

אשת סודו של אהוד אולמרט התראיינה ל-103 אף.אם והתייחסה להבדלים בינה לבין עד המדינה הטרי: "אני הפכתי לעדת מדינה אבל לא אחרי 4 שעות בכלא"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שולה זקן

שולה זקן התייחסה הבוקר להשוואות בינה ובין עד המדינה הטרי שלמה פילבר, בתכניתם של שי גולדשטיין ולאה לב ב-103 אף.אם. "אני חושבת שההשוואה לא במקום", אמרה זקן, "אני הפכתי לעדת מדינה, אבל לא אחרי 4 שעות בכלא. אני ישבתי שנים, וספגתי ונתתי גיבוי, זה לא אותו דבר. אני ישבתי בכלא והוא מקבל פרס".

זקן, שעלתה לשידור במהלך הפינה שיחה בהפתעה, גם התייחסה לכינוייה כבוגדת על ידי מקורבי אולמרט, אחרי שהעידה נגד איש סודה וראש הממשלה לשעבר. "אני מודה לאולמרט שהוא בגד בי, כי אם הוא לא היה בוגד בי - לא הייתם מדברים איתי היום", היא סיפרה. "אני מודה לאהוד אולמרט שזרק את כל הנאמנות שלי כלפיו. אני הורשעתי בתיק ראשון טורס והוא זוכה. הוא הורשע רק לאחר מכן כשהאמת התגלתה".

לקראת סיום דבריה עמדה זקן על ההבדל בינה לבין פילבר. "אי אפשר להשוות בין הפרשות. אני נבגדתי, רצו להפיל עליי תיק שלא שלי. זה לא היה קשור לקירבה. הקירבה טובה כשאתה לא נמצא כדי לכסות על דברים", חתמה את דבריה.

שולה זקן מסרה ראיות מפלילות על אהוד אולמרט בתיק הולילנד, אחרי שהורשעה בעצמה בקבלת שוחד מעד המדינה שמואל דכנר. זקן גם שינתה את עדותה בפרשת טלנסקי, והביאה להרשעתו של אולמרט גם בתיק זה - זאת אחרי שזוכה בתחילה על ידי בית המשפט המחוזי. בתום עדותה נשלחה לכלא, שם ריצתה עונש של 11 חודשי מאסר, מהם ריצה 6 חודשים בפועל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ