לקול תשואות הקהל, טראמפ כינה מגיש טלוויזיה "בן זונה ישנוני"

טראמפ העלה זיכרונות מ-1999, אז התראיין ב"פגוש את העיתונות" על ההסכם בין הנשיא קלינטון לצפון קוריאה. בין לבין הוא תקף את צ'אק טוד, מגיש התכנית היום - אף שלא היה לו כל קשר לראיון ההוא

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הארץ

בין הבטחות לפסגה היסטורית עם שליט צפון קוריאה להתמודדות יומית עם צוות החוקר המיוחד נגדו, דונלד טראמפ עסוק כעת בבחירות מיוחדות לקונגרס שייערכו ביום שלישי בפנסילבניה. באחד מכנסי הפעילים שערך כדי לקדם את את מועמדו לתפקיד, חזר הנשיא לרטוריקה שאפיינה אותו לאורך מערכת הבחירות האחרונה ותקף את התקשורת - הפעם בצורה הכי אישית שיש.

בנאומו, נזכר טראמפ בתכנית "פגוש את העיתונות" שבה השתתף ב-1999 ושהועלתה מהאוב בעקבות התקדמות המגעים עם צפון קוריאה, ועל הדרך בחר להשתלח במגישה הנוכחי צ'אק טוד - למרות שכלל לא עבד בחברה בזמן שנוהל הריאיון המדובר.  "התכנית מנוהלת היום על ידי 'עיניים ישנוניות' צ'אק טוד. הוא בן זונה ישנוני", אמר הנשיא לקול תשואות הקהל. מאוחר יותר עבר לתקוף את הנשיא קלינטון ביחסו לצפון קוריאה ול"עסקה הגרועה שעשה". 

טוד, עיתונאי רשת NBC התייחס מאוחר יותר לדברים, ראשית בציוץ בטוויטר שניסה למנף את הדברים להוספת רייטינג לתכניתו, ולאחר מכן, בראיון שבו נכנס לעומקם של דברים וטען ש"הנשיא הוא אתגר להורים, שצריכים כעת להסביר לילדיהם את התנהגותו".  באותו כנס בפנסילבניה טראמפ גם חשף את סיסמת הבחירות שלו לקמפיין 2020 לנשיאות  - "Keep America great".

הריאיון מ-1999:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ