הסוף של משחקי הכס: "דמויות רבות ימותו... השחקנים הריעו בתום הקריאה"

מנכ"לית רשת HBO התייחסה בכנס החדשנות של קשת בירושלים לעונה השמינית והאחרונה של הסדרה

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משחקי הכס
הארץ

"והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה". כנראה שזה לא יהיה סופה של סדרת הדגל של HBO, "משחקי הכס", כך גילתה סמנכ"לית הרשת פרנצ'סקה אורסי. בדברים שנשאה בכנס הטלוויזיה של קשת בירושלים, התייחסה לאינספור השמועות סביב העונה השמינית והאחרונה של הסדרה, כמו גם לספין-אופים שמתכננים ברשת. "אנחנו עובדים על ארבע-חמש סדרות המשך", גילתה אורסי, "בכל זאת, מדובר ב'משחקי הכס' אז אנחנו הולכים בגדול".

אורסי גם התייחסה לחששות הגדולים של מעריצי הסדרה בדבר הישרדות גיבוריה ואיששה את כל הפחדים אודות "מספר גדול של דמויות ראשיות ביותר שימותו בשני הפרקים האחרונים". על הבמה בירושלים נחשפו גם פרטים מעניינים אודות מפגש הקריאה של התסריטים. "אף אחד מהשחקנים לא ראה את התסריט לפני", סיפרה, "ולאט לאט כולם החלו לצנוח אל מותם. בסוף הקריאה כל הנוכחים נעמדו על רגליהם ומחאו כפיים במשך 15 דקות".

הידיעות על פיתוח סדרות המשך לסדרה נתקלו לאחרונה בשמועות אודות קשיים תקציביים בפיתוחן. לכך התייחס בכיר אחר ברשת, מנהל התוכניות קייסי בלויס, שדיבר גם הוא בכנס של קשת. "השאלה מאיפה מתחילים: מתקציב של 'משחקי הכס' בעונה השמינית, או זה של העונה השלישית?".

בנוסף לגילויים על סופה של הסדרה, החלו לצוץ בשבועות האחרונים - עת החלו צילומי העונה האחרונה במיקומים שונים ברחבי הגלובוס -  ספוילרים רבים אודות העלילה. בין היתר נחשף כי "כוהנת האש" מליסנדרה תחזור לסדרה, כמו גם שיתרחש איחוד מרגש בין ג'ון סנואו לחברו משכבר הימים סמואל טראלי. כל הגילויים והרמזים לא יצליחו לעודד את המעריצים שצריכים לחכות עוד שנה לפחות בטרם יגלו מי האיש (או אישה) שיישאר בחיים ויזכה לשבת על כס הברזל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ