אורן חזן נגד לגליזציה: "לא רוצה שאנשים יעשנו מה שהיה בטוסיק של בדואי"

בראיון לרדיו דרום הביע חבר הכנסת חזן את התנגדותו להסדרת שוק הקנאביס בארץ, טען שאי הפללה נועדה לעבריינים ולסיום קינח בהערה גזענית

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אורן חזן
הארץ

חבר הכנסת אורן חזן, שמושעה מפעילות הכנסת, התראיין היום לרדיו דרום ופרש את עמדותיו בנוגע לתוכניות השונות הבוחנות שינוי במדיניות הקנאביס בישראל. "לא עישנתי, ונשאלתי על כך הרבה", העיד חזן לגבי היסטוריית העישון הפרטית שלו, ומיד עבר לבקר את יוזמות שינוי המדיניות בנושא. "אנחנו רואים את המצב עם ילדים בגיל 12 ששותים רד בול בבית ובגיל 13 כבר שיכורים באיזה פארק, ואני לא רוצה לדמיין את המצב אם יהיו סמים זמינים בכל פינה", נימק חזן את התנגדותו ללגליזציה.

חבר הכנסת מהליכוד הוסיף כי "השטות הזאת שקוראים לה אי הפללה טובה בעיקר לעבריינים", ושהוא תומך לחלוטין בקנאביס רפואי "לרבות ייצוא לחו"ל, למרות שזו לא עמדה מובנת מאליה". לקראת סיום הוסיף חזן כי עומדת מולו גם "אחריות לשלום הציבור, כי הוא לא רוצה שאנשים יעשנו משהו שהיה בטוסיק של בדואי".

המראיינים הגיבו בצחוק להערה האחרונה של חזן, למרות שמאוחר יותר הוגדרה כ"גזענית". שוק הקנאביס השתנה ללא היכר בשנים האחרונות ועבר מהברחות דרך גבול מצרים לגידולים בתוך שטח ישראל על ידי ארגוני פשיעה, שמרוויחים הון עתק כתוצאה מאי ההסדרה של השוק בארץ.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ