ג'ון אוליבר: לדבר עם המלכה על אהבה זה חסר טעם כמו לדבר איתה על טאקו בל

ג'ון אוליבר לא נתן לחתונה המלכותית (ולסיקור האמריקאי המביך שלה) לעבור מתחת לרדאר. ועוד בתכנית: מה פוטין אוהב לראות כשהוא מקפל כביסה, ואיך מרכזי הגמילה משיגים 140% הצלחה?

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הארץ

ג'ון אוליבר לא היה יכול לתת לחתונה המלכותית לעבור ללא התייחסות. גם בגלל שהוא בריטי, וגם בגלל איבוד העשתונות של התקשורת האמריקאית שכיסתה את החתונה במגוון מבוכות – מחיקויים של מבטא בריטי איום ועד דיון רציני אודות היקף הישבן של הנשואה הטרייה. אוליבר פנה לכומר שנשא דרשה באירוע, בסגנון מאוד לא מקובל במשפחה המלכותית, וניסה להסביר לו שהוא מטיף למקהלה הלא נכונה כי "לדבר עם המלכה על אהבה, זה כמו לנסות לשכנע אותה בכוחות השינוי הקסומים של קופסת הצ'לופה של טאקו בל".

גם הפגישה המתקרבת בקרטוע בין הנשיא טראמפ לקים ג'ונג און, שספגה מהמורה השבוע כשהיועץ לביטחון לאומי טען כי הממשל רוצה להגיע עם צפון קוריאה למעין "מודל לובי". אוליבר מציין כי סוף המודל הלובי ידוע - קדאפי נגרר ברחובות לוב - דבר שהטריד את מנוחתם של דיקטטורים רבים, כשאפילו ולדימיר פוטין ראה את הקטע פעמים רבות עד שהפך ל"ביג ליבובסקי" שלו, "שמוקרן ברקע בכל פעם שהוא מקפל כביסה".

בקטע המרכזי של התכנית מתפנה אוליבר לטפל באחת הבעיות הבוערות של ארה"ב – ההתמכרויות, ומרכזי הטיפול בהם. בלי רגולציה, אבל עם פיצוי נדיב על כל בדיקת שתן ("זהב נוזלי" לפי המכונים) ו-140% הצלחה. למה? ככה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ