כלבה המליטה שמונה גורים באמצע שדה תעופה בפלורידה

אלינור ריגבי ליוותה את בעליה ככלבת נחייה, כשלפתע כרעה ליד שער העליה למטוס והחלה להמליט. צוות רפואי של נמל התעופה יילד, ההמונים צילמו והפיצו, והאבא הנרגש נבח עם כל גור

איתן לשם - צרובה
איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
המלטה
שמונה גורים בריאים הגיחו לעולם ליד שער העליה למטוסצילום: עמוד הפייסבוק של Tampa International Airport

אישה בהיריון לא יכולה לעלות על מטוס החל מהשבוע ה-36 להיריונה, מאחר ואף חברת תעופה לא רוצה לקבל על עצמה את האחריות ללידה בשחקים. אך האם החוק הזה תקף גם על כלבים? כלבת שירות הוכיחה שכנראה שלא, אחרי שהמליטה שמונה גורים בסמוך לשער העלייה למטוס בשדה תעופה בפלורידה. אלינור ריגבי, כלבת גולדן רטריבר בת שנתיים שהיתה בדרכה לפילדלפיה עם בעליה ובן זוגה גולדן נאגט, התיישבה לתדהמת הטסים על השטיח בנמל התעופה והחלה להמליט.

כוח הצלה של שדה התעופה סייע לה להמליט שבע גורות וגור אחד בהצלחה, וליווה אותה בשעות הראשונות שאחרי, שכללו פרישת מגבות על השטיחים, הנקה ראשונה מוצלחת, ומאות תמונות וסרטונים של אנשים נרגשים שהתקהלו מסביבה. ההמלטה, שהתרחשה ביום שישי וזכתה לכינוי "לידה בשער F80", הועברה בשידור ישיר בפייסבוק של שדה התעופה בטמפה, פלורידה, והסתיימה כשכל המעורבים – כולל ההורים הטריים ושמונת צאצאיהם החדשים – עולים על טיסה מאוחרת יותר.

"לא ראיתי דבר כזה בשדה תעופה, ולמען האמת בשום מקום אחר. זה היה מדהים", סיפרה דוברת נמל התעופה אמילי ניפס. נוסעים שהיו במקום ושיתפו את האירוע ברשתות החברתיות ציינו שהזכר היה נרגש ממש כמו האמא, וכשכל המלטה התקרבה הוא "החל לקפוץ במקום בהתרגשות". השאלה היחידה שנותרה פתוחה היא האם הגורים יזכו לכרטיסי טיסה בחינם לכל חייהם. 

צילום: עמוד הפייסבוק של Tampa International Airport
צילום: עמוד הפייסבוק של Tampa International Airport
צילום: עמוד הפייסבוק של Tampa International Airport

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ