הורים לא הבינו איך בתם יוצאת מחדרה בלילה, עד שמצאו במצלמות את השותפים לפשע

פעוטה בת שנה ושלושה חודשים יצאה לטיולים ליליים, למרות שהיא נמוכה מכדי להגיע לידית הדלת. התעלומה נפתרה אחרי עיון בסרטון המפליל מהמצלמה בחדרה

איתן לשם - צרובה
איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתן לשם - צרובה
איתן לשם

הבעיה: פעוטה בת שנה ושלושה חודשים, שאינה גבוהה דיה כדי להגיע לידית הדלת, יוצאת מחדרה הסגור בכל לילה ומתהלכת לה בבית. הפתרון: תמיד לחשוד באלו שנראים במבט ראשון הכי תמימים בזירה. זו התעלומה שעמדה בפני שני הורים מבולבלים מאריזונה, שאחרי שניסו לדובב את הפעוטה כדי לנסות ולקבל הסבר פנו אל מוצאם האחרון של הסקרנים - מצלמת מעקב בחדר.

אחרי שצפו בסרטון הם הבינו שלמעשה בוצעה פה קנוניה, שמערבת את שני כלבי הגולדן רטריבר שלהם שרתמו את בתם למזימה. בסרטון נראים שני הכלבים – קולבי ובלו – פותחים את דלת חדר השינה של הפעוטה, קופצים על מיטתה, מלקקים אותה ולמעשה עושים כל שביכולתם כדי להעיר אותה ולשכנע אותה לצאת איתם. אחרי שהם יוצאים מהחדר, השניים לא מתייאשים וחוזרים שנית כדי להבטיח שתתלווה אליהם.

משם הדרך קצרה לשיטוטי לילה שמסתיימים בצעדה לילית של ההורים אל השירותים כשבדרך הם נתקלים, שוב ושוב, בפעוטה הממתינה בחושך. השאלה היחידה שנותרה פתוחה היא מדוע שני הכלבים משדלים את בתם הקטנה שוב ושוב, לילה אחרי לילה? "הם רוצים שהיא תיתן להם לאכול", סותם את הגולל על התעלומה אביה של הפעוטה בראיון לדיילי מייל. "הם פשוט לא יודעים שובע השניים הללו. אבל מה שבאמת מדהים אותנו זה שאף לא לרגע אחד, הילדה שלנו לא חשבה להסגיר אותם. ככה זה אחים, כנראה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ