תרזה מיי ניסתה, שוב, לרקוד. שוב היא נכשלה במשימה

ראשת הממשלה הבריטית "חיקתה" את סרטון הריקוד הוויראלי שלה מדרום אפריקה, הפעם לצלילי להקת אבבא. התוצאה מטרידה במיוחד

איתן לשם - צרובה
איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתן לשם - צרובה
איתן לשם

תרזה מיי וריקודים הם כמו שמן ומים, דונלד טראמפ ויום שיער טוב – פשוט לא הולכים ביחד. האקסיומה הזו זכתה להוכחה נוספת (למי שהיה זקוק להוכחה כזו אחרי מופעי הריקוד המשונים של ראשת ממשלת בריטניה עד כה) בכינוס המפלגה המפלגה השמרנית בברמינגהם. מיי עלתה לנאום לצלילי שיר הלהיט של להקת אבבא “Dancing Queen” ועשתה זאת בצעדי ריקוד שהיו אמורים לפחות להיות מתואמים עם הקצב.

תיאום כזה לא נרשם, אך למרות זאת המשיכה מיי לנסות ולהפגין את כישורי הריקוד שלה בעוד פרץ של תנועות גופניות שזכו לתגובה של מחיאות כפיים מצד הקהל. מכאן מיי המשיכה לנאום שלה ולאיומים על האיחוד האירופי בנוגע לברקזיט ההולך ומתקרב, אך הגולשים ברשתות החברתיות כבר השחיזו את המקלדות ופשוט תהו "מה לעזאזל קורה כאן?"

לרבים מהם הזכיר הריקוד המשונה את ההסתבכות המוזיקלית האחרונה של מיי, בעת שביקרה בדרום אפריקה. אז נלכדה ראש הממשלה הבריטית כשהיא מצטרפת לריקוד מסורתי וניסתה לחקות את התנועות, אך הצלחה יתרה לא נרשמה גם במקרה הזה. מיי יכולה להתנחם בכך שלפחות גם יריביה, בוריס ג'ונסון למשל, לא נשארים נקיים ממבוכות. ג'ונסון ניסה ללעוג למיי והצטלם כשהוא רץ בשדות חיטה, וזכה גם הוא לקיתונות ביקורת ברשת בשל כך. 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ