ג'רי סיינפלד ביקר בגוש עציון והותקף ברשתות החברתיות

הקומיקאי שלא אוהב להסתבך עם אף אחד, הפך למושא התקפת רשת של גולשים שלא אהבו את ביקורו המשפחתי במחנה נגד טרור בשטחים

איתן לשם
איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
איתן לשם
איתן לשם

שבועיים אחרי שאחד הקומיקאים הגדולים בהיסטוריה הופיע בישראל ללא שערוריות מיוחדות, ג'רי סיינפלד סופג ביממות האחרונות השמצות ברחבי הרשת בגלל שביקר במחנה צבאי בגדה המערבית. אחרי שסיים את שתי הופעותיו בתל אביב, התפנה הקומיקאי היהודי לטייל עם בני משפחתו ברחבי ישראל. מלבד אתרי חובה רגילים כמו ים המלח וירושלים, סיינפלד ביקר גם בבסיס חיל האוויר ובאתר תיירות בגוש עציון שמזמין את אורחיו להתנסות בלוחמה בטרור.

האתר, קאליבר 3 שנמצא בפארק תעשיות גוש עציון, מאפשר למבקרים לירות במטווח, לצפות בכלבי תקיפה, ללמוד קצת קרב מגע ולהשתתף בקרב פיינטבול צבאי. תיירים יכולים לרכוש במקום "חבילת מלחמה בטרור" ב-110 דולר.

סיינפלד ביקר, נהנה, וכמובן שיתף ברשתות החברתיות השונות. התגובות לפרסומים לא איחרו להגיע. חלקם ביקרו את העובדה שהסטנדאפיסט לא היסס לשתף תמונה מאתר שבמחלוקת בין ישראל לפלסטינים. סיינפלד לא הגיב למבקריו, אך אחת התמונות - בה הוא נראה מחזיק תת מקלע ומחייך - הוסרה מחשבון הפייסבוק שלו.

הפרטים אודות ביקורו של סיינפלד באתר התיירות השנוי במחלוקת, פורסמו לראשונה במהדורת הארץ באנגלית, ומהר מאוד הופצו ברחבי העולם. ביקורת קשה הוטחה גם בקומיקאי כריס רוק, שהופיע השבוע בתל אביב, על כך שהסכים להופיע ב"מדינת אפרטהייד" לדבריהם.

סיינפלד (63) ביקר בישראל מספר פעמים, כשלראשונה הגיע לכאן במסגרת תכנית של הסוכנות היהודית והתנדב בקיבוץ סער. בניגוד להופעתו לפני שנתיים, הפעם הוא הגיע עם כל משפחתו כדי להראות להם את ישראל. בנוסף לביקור השנוי במחלוקת, סיינפלד ביקר גם בבסיס חיל האוויר רמון. גם על ביקור זה, למרות שהוא אינו בשטח במחלוקת, ספג ביקורות ברשתות השונות. לא רק בדיחות מכלום יודע סיינפלד לייצר מסתבר, גם שערוריות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ