אב תקף את רופא נבחרת ההתעמלות שפגע מינית בבנותיו, התנצל והפך לגיבור היום

לארי נאסר עומד כעת על משפט נוסף, בגין הפצת פורנגרפיית ילדים. אב לשלוש בנות שנפגעו ממנו, לא הצליח לעצור את עצמו וניסה לפגוע בנאסר פיזית

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הארץ

משפטו המתוקשר של לארי נאסר, לשעבר רופא הנבחרת האולימפית האמריקאית שמואשם באונס ותקיפה מינית של כ-250 נערות ונשים צעירות, סיפק כמה רגעים קשים ועוצמתיים - כשאחד מהם הגיע ביום שישי עת אב זועם התקיף את נאסר פיזית בבית המשפט.

רנדל מארגרווס הוא אביהם של שלוש בנות שנפגעו על ידי נאסר, ובמהלך דיון בעניינו ביקש האב הזועם מהשופטת "רק חמש דקות איתו בחדר סגור". אחרי שהשופטת הבהירה לו שלא כך הדברים עובדים במערכת המשפט האמריקאית, התנפל מארגרווס על הנאשם. "אני רוצה את הבן זונה הזה", הוא צעק כשהוא מנסה לפלס את דרכו בין השוטרים אל הרופא שפגע בבנותיו.

שוטרי בית המשפט השתלטו עליו בטרם הצליח להגיע אל נאסר, הכניעו אותו והובילו אותו למעצר. במהלך המעצר, שאל האב את השוטרים, "מה אם זה היה קורה לכם?", והם הגיבו בטפיחות על הגב ובהזדהות, למרות שהשופטת ביקרה אותו על התנהגותו ואמרה שהיא "אינה מקובלת". למרות זאת הודיעה כי "אין שום סיכוי" שתעמיד את מארגרווס לדין על כך.

בשעות שאחרי התקיפה הספיק התוקף להתנצל, מה שלא מנע את הפיכתו לגיבור היום ברשתות שהריעו לאבי הקרבנות שלקח את החוק לידיו. "איבדתי שליטה", הודה מארגרווס, "אחרי שהוא פשוט הנהן בראשו כאילו שום דבר לא קרה". "אני מתבייש ומתנצל בפני בית המשפט אלף פעמים", הוא הוסיף והבהיר - "הגיבורות כאן הן הבנות שלי".

מוקדם יותר החודש נשפט נאסר ל- 40-175 שנים בבית סוהר פדרלי, אותן הוא יחל לרצות אחרי שיסתיים המשפט הנוכחי בו הוא עומד לדין על שימוש והפצה של פורנוגרפיית ילדים. במשפט האונס והתקיפה שלו, העידו נגדו מספר גדול של מתעמלות שעמדו מול האיש שתקף אותן וסיפקו מונולוגים מצמררים אודות שיטות התקיפה האכזריות שלו.

הפרשה נותרה בכותרות בשבוע האחרון, בין היתר בעקבות החשיפה כי בשנה שעברה בין התאריך בו התקבלה תלונה על נאסר לבין חשיפת הפרשה, הותקפו עוד לא פחות מ-27 נשים ונערות על ידו.

מארגרווס מתנצל בפני בית המשפט:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ