"עוד תהפוך לשמאלני": הצל התראיין ל"הארץ" והפייסבוק התפוצץ לו בפנים

"הגיהנום לא קפא, והמשיח עוד לא הגיע", קידם הצל את הכתבה המדוברת בכיכובו במוסף הארץ. ואיך היו התגובות? מעריצי הצל זעמו על המהלך, בעוד קוראי "הארץ" האדוקים דווקא... זעמו על המהלך

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הארץ

כמו שמן למים, כמו טל מוסרי לערוץ הילדים, כך הוא "הצל" לקוראי "הארץ" ולהפך. והנה, כתבת השער של מוסף הארץ בסוף השבוע האחרון שידכה בדיוק בין הקצוות הללו, והעמידה את הראפר הימני בחזית. התגובות, משני הצדדים, היו מעורבות וכללו מנה גדושה של חשדנות ושנאה לצד פתיחות, פרגון והבנה. "הצל" פרסם את הכתבה בפוסט אישי בפייסבוק, בו פירגן לכתבת שיר ראובן וכינה את הכתבה "אחת היפות ביותר שקראתי".

168 תגובות נכתבו לפוסט של "הצל" (ו-76 שיתופים), ורובן נתנו ביטוי לעומק השנאה והחשדנות בשדה הפוליטי הנוכחי. "שלא תהפוך לשמאלני", "ימני מחמד", "השתמשו בך למכור עיתונים" ו"יום יבוא והם יחפשו אותך" הגיבו חלק מהאנשים ש"אפילו לא היו מוכנים לקרוא את העיתון הזה", כהגדרתם. לצדם היו גם גולשים שפרגנו על המהלך ושמחו על החשיפה לקהלים חדשים. וכמובן, היו את המגיבים שניצלו את האירוע כדי להתקוטט בינם לבין עצמם ("אל תשכח שאני תימני אז..."), אך נדמה שכל המגיבים (כולל הצל) הסכימו על דבר אחד - "הארץ עיתון של בוגדים".

בדף הפייסבוק של הארץ נכתבו 48 תגובות לפוסט על הכתבה, כשרובן מבקרות באופן די חריף את עצם הבחירה באדם כה שנוי במחלוקת כנושא לכתבת שער. הגולשים לא שכחו את התבטאויותיו נגד שמאלנים בכלל והעיתון בפרט, וחלקם כינו את הכתבה כ"תסמונת שטוקהולם".

אך לצד "הקיצוניים משני הצדדים" היו גם האופטימים משני הצדדים, שפשוט מסרבים להיות אויבים. "אם זה קרה, אז כנראה שגם שלום אפשרי", כתבה מעריצת צל שלא מפחדת לומר את מילת ה"ש". "שיר, את גאונה", סיכם את הנושא קורא "הארץ", שהזכיר לכולם שהמגיבים מטקבקים אבל בסוף כולם קראו את הכתבה הכי מדוברת של סוף השבוע.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ