המצב בשמאל לא טוב. הפריימריז בעבודה הם אירוע שגובל בתמהונות

מרב מיכאלי אמנם ניצחה, אבל מפלגת העבודה היא כבר כמו איבר מת. ימי הקורונה האלו הם מהעגומים שידענו. וגם: האתר הבא לטייל בו בצפון, אם וכאשר

רוית הכט
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
כנס מפלגת העבודה, במארס
רוית הכט

בדרך אל הסוף

המלחמה של מרב מיכאלי לקיום הפריימריז במפלגת העבודה מרשימה, והיא גם זוכה לרוב מוחץ בקרב כותבות מאמרים ב"הארץ" אבל האמת היא שגם לאחר שניצחה את מפקדי הארגזים, את המנגנון, ואת המועמד המקורב לאיציק שמולי ועמיר פרץ (לצידם רצו עוד כמה פעילים אלמוניים לחלוטין, זולת גיל ביילין, בנו של יוסי) האירוע כולו גובל בתמהונות.

מפלגת העבודה מונה אמנם 37 אלף חברים, ובמהלך היום אף נרשמו דרמות ותככים ("שר האוצר לשעבר, אברהם (בייגה) שוחט, לא רשום בספר הבוחרים, גם רוח'לה שגיא, שפעילה במפלגה כבר ארבעים שנה לא מצליחה להצביע. כמו שאתם מבינות ומבינים - לא חוסכים במכשולים. אל תתנו להם לקחת לנו את הבית", אמרה מיכאלי).

אלו לא משנים את העובדה שמפלגת העבודה היא אורגן מת. משעה שאריאל שרון ייסד את קדימה ופתח לאלקטורט העבודה את קופסת האלטרנטיבות לליכוד ומאוחר יותר לנתניהו - המפלגה שהקימה את המדינה התגלגלה בתהליך פחות או יותר קבוע לסופה (בתרומת חלק מראשיה והסכסוכים הפנימיים האינסופיים בה).

השחקנים החדשים שעלו באחרונה למגרש - מרון חולדאי דרך עפר שלח וירון זליכה - חומדים את מצביעיה שנפוצו לכל עבר. יש מי שמגדירים את הפריימריז בעבודה למלחמה על מקום 4 אצל חולדאי, שבעצמו מתקשה בסקרים. אבי שילון כותב כאן שלהצבעה לשמאל כבר אין שום משמעות. לא, המצב בשמאל לא טוב בכלל. הפריימריס בעבודה הם המחשה מוזרה שלו.

שוטר בנתב"ג בשבוע שעברצילום: מוטי מילרוד

ימים עגומים

ממשלת ישראל סוגרת את השמיים למשך שבוע כדי למנוע התפשטות מוטציות של וירוס הקורונה. משרד הבריאות, די כהרגלו האמת, משדר פאניקה ("חסרי אונים מול הווריאנט הבריטי"). הימים האלו הם מהעגומים שנרשמו: שכיחות המוטציה בקרב הנשים ההרות. האומללות של הילדים שכבר נולדו ומשתגעים בבית. הקריסה הנפשית של ההורים שלהם. תקוות החיסונים היא החוט הדקיק שעדיין קושר אנשים לשפיות. אלוהים ישמור, אם הם יכזיבו.

תעלת הירדן המזרחית בעמק החולה צילום: אדי שומכר / החברה הממשלתית לתיירות

העתיד של הצפון, העבר של העיתון

■ צדיק בינו, בעל השליטה בבנק הבינלאומי חשוד בתאונת פגע וברח

■ כך הפכה ראמבל מפלטפורמה קנדית חמודה עם סרטוני ילדים וחיות לבמה הפופולארית של השמרנים והרפובליקאים

■ אמנם היום התרחשו כאמור הפריימריז בעבודה, אבל הח"כ לשעבר יוסי יונה מדבר כאן על תרבות

■ האתר הזה אמור להיות העתיד של הצפון (אם יום אחד תחזור גם התיירות)

■ נקמת הארכיון - עלעול במכתבים שנשלחו למערכת במשך 102 שנים ו/או: מסע בין חמיצות, צדקנות וטרחנות

■ רוני קובן סופד ללארי קינג

🎧 מה לשמוע

לא שהם באים לבאס, אבל ייקח עוד הרבה זמן עד שנצא לשתות בירה. פודקאסט "האינטרסנטים"

📺 מה לראות

יש ב-VOD דברים שאנחנו לא יודעים עליהם

🥧מה לאפות

הסוגיה המאלפת של פירות הדר באפייה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ