25 שעות ביממה
25 שעות ביממה

השבוע ב"25 שעות ביממה":

אני מקדישה את זמני לניהול זמן, של עצמי ושל אחרים, ופגשתי פה בפודקאסט לאורך הפרקים קולגות ומומחים, אבל לכולם היה משותף דבר אחד: כולם היו עצמאים, שעזבו את עבודתם כשכירים, בין היתר כדי... לנהל יותר טוב את זמנם. האם עובדים שכירים, שלא יכולים לתעדף משימות ולהחליט על לוחות זמנים, יכולים בכלל ליישם פרקטיקות של ניהול זמן? או בגרסה האופטימית יותר: איך לעשות את זה? 

🎧 מה קרה כשמאות אלפי ישראלים החליטו לעבור על החוק 

🎧אי.טי, טוני סופרנו או עמוק באדמה: מהו הסיום הגדול ביותר? | עושים מזה סיפור

הקדשנו לסוגיה את פרק 5 בעונה 2 של הפודקאסט 25 שעות ביממה, התחלנו משיקוף מריר של המצב בעזרת גילי יובל, יוצרת אסופת השירים "והעבד הזה הוא אני", שמגדירה את עצמה כשכירה לנצח; המשכנו עם נציגותיו פה בארץ של הגורו דיוויד אלן, שספרו Getting Things Done הפך לתנ"ך של הפרודוקטיביות; וסיימנו עם המדען הראשי של מיקרוסופט בישראל, החברה שניצבת כבר שנתיים בראש רשימת מקומות העבודה הנחשקים בישראל, אולי בגלל שהיא מסתכלת מאד ברצינות על הזמן של העובדים שלה ונוקטת צעדים מרעישים? 

רותי רודנר היא יוצרת תוכן עצמאית, כותבת ומפתחת פורמטים. תכנים נוספים ברוח הפודקאסט אפשר למצוא באתר הבית שלה. "25 שעות ביממה" הוא קונספט לניהול זמן והתנהלות בתוכו שמטרתו להפיק חיים שמתקרבים ככל הניתן למה שרצוי על פני המצוי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ