מאמץ או מנפץ? |

במקום די רחוק, שנקרא לו מסמיה, מתחבא כריך שהוא בית

"סנדוויץ' פופאי" של פונדק ורדה האכיל דורות של חיילים בדרכם דרומה. הוא העניק להם עוד כמה דקות של בית לפני הצבא. לכם הוא יכול להזכיר את החטאים הקולינריים שאתם מתגעגעים אליהם

איתן לשם - צרובה
איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתן לשם - צרובה
איתן לשם

במסגרת המדור "מאמץ או מנפץ" אנחנו מבקרים את המסעדות, בתי האוכל, הדוכנים, המוצרים והמנות שהפכו למיתולוגיים ובוחנים האם עמדו במבחן הזמן, מאז הפכו לכאלה. האם כוחם עדיין במותניהם או שהפכו לצל חיוור לעברם המפואר? והפעם: "סנדוויץ' פופאי" של פונדק ורדה בצומת ראם.

הקדמה תמיד מתקדמת, אבל מה לגבי מי שנשאר מאחור? ב-2006 נסלל חלקו הדרומי של כביש 6, לכאורה ידיעה המתאימה למדור "כבישים ומסלולים", אך עם סלילת הכביש החדש ירד מנכסיו הכביש הישן. כביש 40 המיתולוגי, עם שמות צמתים כמו "ראם", "קסטינה" ו-"יואו, פספסתי את התחנה שלי", היה ציר חשוב בשינועם של אלפי חיילים בכל יום ראשון דרומה וביום שישי צפונה. והצבא, הוא צועד כידוע על קיבתו. ככה קמו להם פונדקי דרכים רבים, שלולא החיילים לא הייתה להם באמת הצדקה או דרישה בארצנו הקטנטונת בה הרוד-טריפים מעטים. 14 שנים אחרי "מכת כביש 6" נחתה על העסקים בדרכים גם מכת הקורונה, והותירה מסעדות דרכים מצליחות כמו פונדק ורדה, בשיממונם.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ