קפה בחמישה שקלים? אפשר גם בפחות

מכורים לקפה? חייבים להתחיל את היום עם הקפה של הבוקר? בא לכם קפה אחרי הארוחה? אפליקציית CUPS  דואגת לכם לקפה ללא הגבלה וכל זאת בפחות מחמישה שקלים

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

לאחר הצלחתה של האפליקציה "CUPS"  המספקת מנוי לקפה ללא הגבלה בבתי קפה רבים במרכז הארץ, היא מגיעה כעת גם לירושלים. מעתה תוכלו ליהנות מקפה איכותי בכ- 20  בתי קפה ברחבי ירושלים ובלמעלה מ 70 בתי קפה באזור המרכז, ללא תור, וללא המתנה.

מי מאיתנו לא מכיר את העייפות של הבוקר המצריכה את הקפה הראשון כדי שיעורר אותנו? כמה מכם מוצאים את עצמכם עם כוס קפה ביד כל שעתיים שלוש במהלך יום עבודה? במשרד או בבית הקפה השכונתי? וכמה מכם חושבים לעצמם כמה היו יכולים לחסוך על כל כוסות הקפה שהם רוכשים מדי יום? בדיוק לשם כך הושקה האפליקציה CUPS המספקת מנוי לקפה ללא הגבלה בבתי קפה רבים ברחבי הארץ. האפליקציה הישראלית CUPS הפועלת בכ-70 בתי קפה במרכז הארץ, מגיעה כעת גם לירושלים. חובבי הקפה בעיר יוכלו כעת ליהנות מפתרון חסכוני גם בעיר הבירה. האפליקציה מציעה מנוי לקפה ללא הגבלה במספר מסלולים, בבתי קפה שונים. בעבור רכישת מנוי בעלות חודשית קבועה תוכלו ליהנות מקפה איכותי באחד מבתי הקפה המועדפים עליכם ובהוזלה משמעותית במחיר .          אז איך זה בעצם עובד? השימוש באפליקציה, נעשה באמצעות מכשירי הסמארטפון השונים. מגיעים לבית הקפה, מקישים על בית הקפה, מגישים את המכשיר למלצר להקשת קוד - והקפה בדרך  אליכם. אחד המסלולים השונים המוצע לחובבים המושבעים של הקפאין הוא מנוי Unlimited ומחירו עומד על 280 שקלים לחודש, והוא מקנה שתיית קפה ללא הגבלה; מסלול נוסף הוא מנוי Cup a Day  שכולל כוס קפה אחת מדי יום במחיר חודשי של 120 שקלים ומסלול כרטיסייה שתקפה למשך חצי שנה מציע 15 כוסות ב-105 שקלים, 10 כוסות ב-75 שקלים וחמש כוסות קפה בארבעים שקלים.ערן מדר, מנכ"ל CUPS : "אנו שמחים להגיע עם צרכנית הקפה הגדולה "קאפס" לירושלים ולהעניק למשתמשים את הפתרון החסכוני לקפה שלהם גם כאן, באחד מבתי הקפה בעיר. אין סיבה שאנשים ימשיכו לשלם כל כך הרבה על כוס קפה הפוך, האפליקציה שלנו נותנת את הפתרון לכך ומציעה מגוון גדול של בתי קפה שונים הפרוסים ברחבי העיר. אנו נמשיך לפעול להצטרפותם של בתי קפה נוספים בערים השונות הנהנים גם הם מתנועת הלקוחות הגדלה בבתי הקפה שלהם בעקבות השימוש באפליקציה".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ