חן חדד, עכבר העיר

ההצלחה הגדולה של מד מן גלשה גם מחוץ לגבולות סט הצילומים. לצד החיבוק החם מהמבקרים והצופים ברחבי העולם, הולידה הסדרה שלל מוצרים נלווים. במרצ'נדייס היוקרתי תמצאו בין היתר בובות ברבי לאספנים בהשראת גיבורי "מד מן"' ספר פילוסופיה סביב המוטו ש"שום דבר אינו כמו שהוא נראה", קולקציות אופנה בהשראת התלבושות של הסדרה וקורס אקדמי באוניברסיטת ברקלי העוסק במעמדן של הנשים בשנות ה-60 כפי שהוא משתקף בפרקי הסדרה.

כעת מצטרף מוצר נוסף למותג שהתהווה סביב "מד מן", והפעם מדובר בספר בישול בהשראת הסדרה. הספר, שהושק השבוע תחת השם "The Unofficial Mad Men Cookbook" מעניק הצצה למטבחים, המסעדות והברים שנמצאים ברקע של הסדרה. הספר כולל יותר מ-70 מתכונים למנות וקוקטיילים אותנטים משנות השישים לצד אנקדוטות וצילומים של המאכלים וכן איזכורים היכן הופיעו במהלך "מד מן".

בקרוב אצלכם בצלחת. סעודה בבית משפחת דרייפר (מתוך "מד מן")

הספר מצטרף לטרנד שהתחיל בשנים האחרונות בארצות הברית במהלך השקתן של העונות הקודמות, לפיו נערכות ברחבי הערים הגדולות מסיבות קונספט בהשראת "מד מן". בנוסף, ברים מגישים קוקטיילים המבוססים על הסדרה וחבילות נופש בבתי מלון ניו-יורקים מציעות אירוח בסגנון "מד מן" (סוויטה ללילה אחד, ארוחת גורמה ומארז די.וי.די של הסדרה). נדמה שהספר החדש, בשילוב עם המוצרים הנלווים האחרים של הסדרה, יסייעו למעריצים להתמודד עם הציפיה לעונה החדשה, שתושק במרץ 2012 עם פרק ראשון שבוים על ידי ג'ון האם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ