20 סלטים קרים ומרעננים לכל השבוע

מסלט מלפפונים קר ומושלם, דרך סלט תאנים, שקדים וגבינת כבשים או סלט קינואה עם עדשים – כל הסלטים המעולים ליום ראשון חם וקיצי

סלט תאנים ושקדים
רותם מימון
רותם מימון

אחרי כל סוף שבוע קשה (כלומר גדוש בפחמימות ושאר חטאים) ועל אחת כמה וכמה כשהוא מסמן גם את עיצומו של החופש הגדול, אנחנו נשבעים לעצמנו שדי, אי אפשר ככה יותר ומעכשיו רק צום מלפפונים. איכשהו ביום ראשון בבוקר המחשבה הזאת חולפת ונשכחת כלא היתה ואנחנו חוזרים לסורנו מהר, מהר מדי.

לקראת השבוע שבפתח ובעבור כל אלה שנשבעים לעצמם ש"מהיום רק סלט", אספנו סלטים קרים ומרעננים ברוח הקיץ והחום, ברובם קלים להכנה, יש לציין, ושיש בהם גם את מה שצריך כדי להתחיל את יום ראשון ברגל ימין. בין המתכונים: סלטים יפנים קרים של השף ציון ברנץ, ומן העבר השני - סלט פנצנלה איטלקי מושלם או סלט פסטה קליל; סלט מנגו וחצילים קלויים שקסמו בשילובי הטעמים המפתיעים בו; סלט קר של אטריות ביצים ושומשום או סלט פסטה קר עם קישואים; סלט תאנים ושקדים עם גבינת כבשים או סלט קינואה עם עדשים; סלט אצות וואקמה קל להכנה שכולו הרמוניה, סלט קרפצ'יו או סלט סינטה צרובה. כהרגלנו, נפציר בכם לראות במתכונים אלה המלצה למשחק, לשינויים ולרעיונות למנות בהתאם לטעמכם האישי. בקיצור, הנה כל הסלטים הקרירים והנכונים להתחלה טעימה של השבוע. 

למתכונים מומלצים נוספים

רותם מימון

כותב, אוכל, שותה וגם עורך מדור האוכל של אתר הארץ

חפשו באינסטגרם: https://www.instagram.com/rotemmon/

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ