בראנץ' במלון הסקוטי: אי של שפיות בעיר משוגעת

בופה יצירתי שלא נופל לבנאליות הידועה, אווירה של חופשה רגעית וגם הדגל הלא-כשר שמתנוסס בגאווה - עד שהכנרת תמלא את ההבטחה של החורף הנוכחי, מסעדת טוראנס במלון הסקוטי בטבריה תקיים אותה

עלמא אליוט הופמן
עלמא אליוט הופמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עלמא אליוט הופמן
עלמא אליוט הופמן

נדמה שלאחרונה כל העיניים נשואות לטבריה. בשנה שעברה תשומת הלב הופנתה לשמות שעשה רון קובי, ראש העיר המודח והילד הרע של השלטון המקומי, בסטטוס קוו ששלט בה ביד רמה. הוא הפיק שבתות פעילות בטיילת, הזמין הופעות, הרים פסטיבלים, הביא לעיר הקטנה המון רעש - אבל בעיקר תקווה שהדליקה מחדש את האור בעיניהם של חלק מהטבריינים. השנה למרבה הפלא, זהו הברומטר הלאומי, הכנרת, שבפעם הראשונה עשויה להגשים את חלומותיו הרטובים של כל ישראלי - ולפגוש את הקו האדום העליון. אבל, מה שווה כנרת מלאה ומעוררת גאווה אם העיר סביבה שוקעת שנית לשיממון ואל הלא-כלום? מסעדות שגוועות, ברים שנאבקים לשרוד וחיי לילה שפשוט, סליחה אם הספדתי בטרם עת, לא קיימים. על השאלה הזאת יכול לענות רק האדם הבא, ובתקווה הנועז, שיישב בכיסא המרופד בבית העירייה. עד אז, למזלנו הרב, יש את המלון הסקוטי.

עלמא אליוט הופמן

עלמא אליוט הופמן

עורכת מדור משפחה, העוסק בזוגיות ויחסים, הריון ולידה, חינוך וגידול ילדים.

לפני כן שימשה כעורכת עכבר העיר, שם החלה כעיתונאית ומבקרת מוזיקה. ב"הארץ" כותבת בין היתר את 'מאבדת מזון', מדור המגיש מתכונים קלים לאנשים עובדים ולהורים עסוקים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ