יעל רייף, עכבר העיר

בשורות קשות למכורים לטיפה הקרירה ובמיוחד ליודעי החן שנמנו על חסידי הטעם הגאוני "יוגורט אוכמניות וקרקרי גרהם" - ללא הודעה מוקדמת או ריכוך הבשורה, חברת בן אנד ג'ריס החליטה להוציא כמה מהטעמים האהובים מהייצור ולהפסיק לשווקם. הטעמים שנשלחו למקום שממנו אין דרך חזרה הם הסינמון באנס האהוב, היוגורט אוכמניות עם קרקרי גרהם, שעשה לעצמו חסידים אדוקים ונשאר בגדר טעם כמעט סודי עד מותו, והיוגורט עוגת תות שדה המבריק, זיכרונם לברכה.

» ההודית החדשה בתל אביב» הקרואסוניה הסודית בפלורנטין» מה זה דוסה ואיך הוא ישנה את חייכם?» העוגילידה החדשה בדיזנגוף» המתחרים של KFC הגיעו לישראל» הדים סאם שגנב לפוראמה את המלוכה» המסעדה החדשה של שרון כהן בפלורנטין

חתונת הדמים של הגלידות. סינמון באנס ועוגת גבינה תות (צילום: יח"צ בן & ג'ריס)

לזכור את הטעם ולא לשכוח. בית הקברות לגלידות בוורמונט (צילום: יח"צ בן & ג'ריס) האקט הקיצוני מופעל נגד גלידות וותיקות שזוממים בחברה להחליף בטעמים חדשים, ועבור כאלה שאת מרכיביהם לא ניתן להשיג עוד. על פי המסורת ובהתאם לנהלי החברה, הגלידות המומתות עוברות לבית הקברות לגלידות שנמצא בוורמונט ומשמש מקום עלייה לרגל. המקום הפסטורלי העצוב מציג את טעמי הגלידה המומתים לדורותיהם - שם תוכלו למצוא למשל את טעם חמאת הבוטנים האהוב, לצד מנטה שוקולד. בישראל נמצא בית הקברות באתר האינטרנט של החברה, לשם אפשר להכנס ולבקש להחזיר את הטעמים האהובים לחיים. לפעמים זה מצליח, לרוב הם נשארים כרוחות רפאים לנצח במרחב הווירטואלי הגלידתי.

רק לא את! גלידת יוגורט, אוכמניות וגרהם קרקרס (צילום: יח"צ בן & ג'ריס)

כחלק ממסע הפרידה אפשר למלא את המקפיאים בטעמים האהובים שימשיכו להמכר בתקופה הקרובה, או לצאת בדרישה נחרצת, להקים קול מחאה וליזום עצומה במטרה לשכנע את החברה להמשיך לייצר את הטעמים האהובים ולא לפגוע לנו בבטן הרכה. העכבר מרכין כפיות בעצב רב, מכריז על דקת דומיה ומעודד את קוראיו להתאגד לצורך שינוי הגזרה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ