יעל רייף, עכבר העיר

משהו עצוב עובר על עולם הקולינריה בארץ. אחרי גל סגירות ופרידות, הודיע הבוקר השף מאיר אדוני בחשבון האינסטגרם שלו על סגירתה של מסעדתו הצפונית סזרינה, אותה פתח לפני פחות משלושה חודשים בקיסריה. "בעקבות נסיבות שאינן בשליטה של קבוצת כתית ותלויות בגורמים אחרים, הגענו לכדי מצב שלא נוכל להמשיך לארח אתכם באופן שאנחנו מאמינים ומרגישים שנכון ומגיע לכם", כתב אתמול השף בחצות בחשבון האינסטגרם שלו, והודה לצוות ולתושבי האזור על קבלת הפנים החמה.

לפני שלושה חודשים פתחנו בשמחה ובאושר גדול את סזרינה. ילדה חמישית לקבוצת כתית. המסעדה הצליחה ושגשגה בזכות צוות מסור ומוכשר שאין שני לו. לצערי בעקבות נסיבות שאינן בשליטה של קבוצת כתית ותלויות בגורמים אחרים הגענו לכדי מצב שלא נוכל להמשיך לארח אתכם באופן שאנחנו מאמינים ומרגישים שנכון ומגיע לכם. ולכן בצער רב אנחנו סוגרים את מסעדת סזרינה בתקווה למצוא את הדרך לפתוח אותה מחדש עם שותפים חדשים לדרך ובתנאים בהם נוכל לתת את מה שאנחנו מאמינים בו. אני מודה לתושבי האיזור על קבלת פנים חמה ולבבית ומודה לצוות שעשה לילות כימים חדור אמונה וגאווה לייצר חויה יחודית שהאזור כל כך השתוקק אליו. נעדכן בקרוב ועד אז נתראה בת"א.

A photo posted by meir adoni (@chef_meir_adoni) on Jan 18, 2016 at 1:57pm PST

לידיעה המצערת קדם פוסט מסתורי שהעלה אתמול בלילה, בו כתב "בורא עולם לעיתים מעמיד אותנו אל מולכ כוחות רשע, שחיתות, הונאה. אותם אנשים אשר במסווה של חיוך ואמירות מלוקקות מוצצים את הדם מכולנו כחברה".» ימיה הראשונים של סזרינה» אדוני מפנטז על מסעדה כשרה בניו יורק

גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי בורא עולם לעיתים מעמיד אותנו אל מול כוחות רשע, שחיתות, הונאה. אותם אנשים אשר במסווה של חיוך ואמירות מלוקקות מוצצים את הדם מכולנו כחברה. עושקים וגונבים בלי להניד עפעף. אבל אני מאמין שבורא עולם רואה הכל. וידו בכל. והוא נותן לכל אחד את הנכון לו.....

A photo posted by meir adoni (@chef_meir_adoni) on Jan 18, 2016 at 11:55am PST

כתיתמזללהבלו סקיילומינהעלה גפן

אדוני סיים את פוסט הפרידה בתקווה לפתיחה מחודשת של המסעדה: "אנחנו סוגרים את מסעדת סזרינה בתקווה למצוא את הדרך לפתוח אותה מחדש עם שותפים חדשים לדרך ובתנאים בהם נוכל לתת את מה שאנחנו מאמינים בו". אנחנו מחזיקים לו אצבעות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ