חדשות אוכל: רושפלד פותח מסעדה חדשה

מסעדתו של יונתן רושפלד נפתחה רק לפני פחות מחודש והנה אנחנו מתבשרים על פרויקט קולינרי חדש. בין מנה למנה, תגובות למבקרי אוכל ותיעוד מתמשך של "ארוחת ערב", מפזר השף רמזים על אחות קטנה שתפתח באוגוסט

יוליה ניקנקין, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יוליה ניקנקין, עכבר העיר

אחרי שספג ביקורת לא מחמיאה על מסעדתו החדשה, ארוחת ערב, נראה שיונתן רושפלד לא מתעכב וממשיך הלאה. חשבון האיסטגרם של השף היה פעיל במיוחד בתקופה האחרונה, כשפיזר ללא הרף רמזים על מסעדת דגים חדשה, ואף שחרר טיזרים מפתים דוגמת "ארוחת ערב מהים. תתחילו לספור". המסעדה תפתח במהלך אוגוסט, פרטים נוספים בהמשך.

» רושפלד עזב את הרברט סמואל

A photo posted by @roshfeld_food on Jun 15, 2015 at 8:44pm PDT

A photo posted by @roshfeld_food on May 15, 2015 at 9:00pm PDT

A photo posted by @roshfeld_food on May 16, 2015 at 3:25am PDT

החזרה למקורות והבישול לצידו של השף עודד סיידא, כנראה עוררו את התלהבותו של רושפלד, שבישר על אחות קטנה ל'ארוחת ערב', שלפי הסימנים באינסטגרם, תקום במלון בראון בתל אביב. 

בעוד בנייתה של המסעדה המובטחת בירושלים תקועה כבר זמן מה, "ארוחת ערב מהים" קורמת עור וגידים. לא ברור עדיין אם מדובר במסעדה חדשה או במיזם קולינרי, אך לפי העדכונים, מתכוון השף לשמור אמונים לקונספט הנונשלנטי של המסעדה ברחוב לונץ, כך שהתפריט יתבסס על תוצרת טרייה מהים: "רק חיה אחת, הטרייה ביותר, שנבחרת מבין מאות שעלו אך ורק בחכה". המקום יפעל שישה ימים בשבוע, לא יהיו בו תפריטים ולא הזמנת מקומות מראש: "במקום מארחת - דלת פתוחה לרווחה, במקום לשאול "הזמנתם מקום?" - באים, יושבים או עומדים, ובמקום תפריט - זוג עיניים וארגז קרח".

העקרון נשמר רק חיה אחת הטריה ביותר זאת שנבחרת מבין מאות אחרות שעלו אך ורק בחכה כן בחכה לא ברשת .רק מסירה קטנה שיוצאת ואין לה דלק ליותר מכמה שעות במים .....צניעות שקיפות .

A photo posted by @roshfeld_food on May 15, 2015 at 9:08pm PDT

במקום מארחת דלת פתוחה לרווחה שישה ערבים בשבוע במקום לשאול ״ הזמנתם מקום ??? ״ וכל הטקסטים המעייפים כל כך באים יושבים או עומדים .במקום תפריט זוג עינים וארגז קרח .יהיה כיף

A photo posted by @roshfeld_food on May 16, 2015 at 3:35am PDT

במסגרת ההכנות החל רושפלד לחפש שמן זית אידיאלי לבישול דגים, ומבטיח חוויה איטלקית למהדרין, ממש כמו במקור ההשראה שלו - סיציליה. כולנו ציפייה. את תגובתו של רושפלד לא ניתן היה להשיג עד לזמן פרסום הכתבה, אבל אם אתה שם, דבר איתנו, אנחנו לגמרי בעדך.

טניה הוקר מסעדה בסיציליה מקור השראה אחד מני רבים ״לארוחת ערב מהים״

A photo posted by @roshfeld_food on May 16, 2015 at 9:11pm PDT

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ