חדשות אוכל: רושפלד עולה לירושלים

רושפלד הבטיח להגיע לירושלים, ועכשיו הוא גם מקיים - אחרי הצלחתה של 'ארוחת ערב' ותכנונה של אחות קטנה בתל אביב, רושפלד עולה לעיר הקודש עם מסעדה חדשה שתפתח בקרוב

יוליה ניקנקין, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יוליה ניקנקין, עכבר העיר

לפני כחצי שנה נשמעו לחשושים על גרסה ירושלמית להרברט סמואל, שעתידה להיפתח בניצוחו של השף יונתן רושפלד. מאז הספיק שופט מאסטר שף לעזוב את הרברט סמואל וקבוצת עדי'ס לייף סטייל, לפתוח את ארוחת ערב האינטימית בשיתוף עם עודד סיידא, בה הוא מבשל אוכל לא מתחנף, לעבוד על מסעדה חדשה בתל אביב שתגיש מנות מהים והכל תוך כדי שיתוף רמזים מעורפלים בחשבון האינסטגרם שלו.

כעת מודיע רושפלד בדרכו הייחודית על פתיחת מסעדה חדשה בירושלים. המקום החדש יקרא ככל הנראה "ארוחת ערב בקוואליר" והוא צפוי להיפתח בעוד פחות מחודש, ב-1 באוגוסט.

הבטחתי !!!!!!! מקיים ! ירושלים תתחילי לספור .ראשון באוגוסט ״ ארוחת ערב בקאווליר״

A photo posted by @roshfeld_food on Jul 6, 2015 at 2:29am PDT

האחות החדשה שמצטרפת למשפחת ארוחת ערב תפתח בשיתוף עם אבי בן ארוש, הבעלים של מסעדת קבלייר הירושלמית, ויוגש בה בשר מהקצבייה של איוו וירקות ממשק "עלה עלה". עם הקצב שבו רושפלד פותח מסעדות, נשאר לנו רק להיות עם היד על הדופק, עד לרגע בו יכריז על "ארוחת צהריים" חדשה בחו"ל.

אבי בן ארוש חבר לקוח חולה אוכל ויין עשרים שנה בעלים של המוסד הנפלא הזה ואחרי עשרים שנה כתב פעם אלן דוכאס ״אפשר לעשות כמעט הכל שאוהבים ״ אז הנה שנינו אוהבים ואנחנו פותחים פה את ״ האחות הירושלמית״ תהנו יהיה טעים

A photo posted by @roshfeld_food on Jul 6, 2015 at 3:09am PDT

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ