חדשות אוכל: רושפלד עוזב את הרברט סמואל

אחרי שהעלנו תהיות על פתיחתה של מסעדה חדשה, התבשרנו כי השף יונתן רושפלד עוזב את מסעדת הרברט סמואל וטאפאס אחד העם. המסעדות ימשיכו לפעול במתכונת הרגילה

יוליה ניקנקין, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יוליה ניקנקין, עכבר העיר

שמונה שנים אחרי שפתח את מסעדת הרברט סמואל, יונתן רושפלד עוזב לטובת עבודה עצמאית, ובכך מסיים את שיתוף הפעולה עם קבוצת עדי'ס לייפסטייל. מלבד המסעדה בטיילת בתל אביב, פתחו השף והקבוצה את מסעדת הרברט סמואל הכשרה במרינה בהרצליה, יבנה מונטיפיורי שנסגרה, טאפאס אחד העם ועלמה לאונג', כשמסעדה חמישית בירושלים הייתה בשלבי תכנון.

בתחילת החודש פתח רושפלד את מסעדת 'ארוחת ערב' יחד עם השף עודד סיידא ובקיץ הקרוב צפוי לפתוח מקום חדש, שיתבסס על תוצרת טרייה מהים, בנפרד מהקבוצה. 

הדרכים נפרדות.יונתן רופשלד על רקע מסעדת הרברט סמואל (צילום: תומר אפלבאום)

מקבוצת עדי'ס לייפסטייל נמסר כי המסעדות ימשיכו לפעול ללא שינוי תחת ניהול השפים אדיר כהן בהרברט סמואל תל אביב, קובי אוחיון בהרברט סמואל בהרצליה, תום פישר בטאפאס אחד העם, סתוונית מלצר במסעדת עלמה לאונג' ושף תומר טל בהרברט סמואל הירושלמית.

ממשרדו של רני רהב, המייצג את קבוצת עד'יס לייפסטייל נמסר: "לאחר שמונה שנים של עבודה משותפת ומוצלחת של השף יונתן רושפלד, אנו נפרדים היום ומאחלים ליונתן בהצלחה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ