הרומן הקולינרי הסתיים: מושיק רוט עוזב את טוטו

תככים? חוסר יכולת לממש את עצמו או חוסר יציבות? פחות מחמישה חודשים אחרי שהצטרף למסעדת טוטו, עוזב השף מושיק רוט את המסעדה, ומפזר רמזים בקשר לתוכניות להמשך. ויש גם שמועות על חזרתו של ירון שלו

יעל רייף, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יעל רייף, עכבר העיר

פחות מחמישה חודשים אחרי שהצטרף למסעדת , עמד בראשה ובנה מחדש את התפריט שזכה לבאזז גדול באמצעי התקשורת וברשתות החברתיות, עוזב השף את המסעדה. לפני שעה קלה פרסם בחשבון האינסטגרם שלו הודעה רשמית על עזיבתו, לאחר לא מעט שמועות שצצו לאחרונה בנושא זה.

"הצטרפתי לטוטו כדי לעזור לחבר מאוד יקר ולמסעדה שנקלעה לקשיים", כתב רוט, "חשבתי שאוכל לתרום מנסיוני ולעשות את מה שאני יודע לעשות, אוכל. יכול להיות בדיעבד שהייתי נאיבי, כי מצאתי את עצמי במרכזה של מערבולת תככים מתוקשרת". בהמשך הפוסט רמז שישנן מספר הצעות שעומדות כרגע על הפרק ונבחנות על ידו, וכי אינו שולל פתיחת מסעדה בארץ.

מתוך חשבון האינסטגרם של מושיק רוט:

»

הבשורה על עזיבת רוט את המסעדה, היא הפתעה גדולה בעיני רבים, במיוחד לאחר שלפני כחודש השיקה המסעדה תפריט חדש בניצוחו של רוט, ומאז, אחת לכמה ימים מעלה רוט לחשבון האינסטגרם שלו תמונות של מנות חדשות או מרועננות שיצר עבור המסעדה.

השף מושיק רוט (צילום: מוטי מילרוד)

עזיבתו של רוט מעמידה בסימן שאלה את גורל המסעדה, לאחר שבחודש מאי האחרון עזב השף את המסעדה, ואחריו עזבו את המטבח השף התפעולי רז סלע, והקונדיטורית הוותיקה סאני דרעי. על פי שמועות מפי מקורבים למסעדה, בעלי המסעדה נמצאים בימים אלה במשא ומתן לגבי רכישת המסעדה על ידי משקיע, וכחלק מהעסקה, חזרתו של ירון שלו לעמדת השף.

ממסעדת טוטו אישרו שאכן מתקיים משא ומתן וביקשו למסור: "לכשהדברים יהיו סגורים, נודיע על כך באופן מסודר".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ