מלחמת האינסטגרם של ירון שלו ויונתן רושפלד

שני השפים העלו היום לחשבון האינסטגרם שלהם מסרים חריפים במיוחד. מי קרא למי "נחש שהתחיל להסתובב קרוב לחום"? ומי כינה את השני "איש רע מאוד"?

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

לפני כחודש עזב במפתיע ירון שלו את מסעדת טוטו, בה שימש כשף במשך שמונה שנים, ועורר סערה גדולה בביצת הקולינריה המקומית. לא מעט שמועות פוזרו סביב העזיבה הפתאומית. מספר ימים לאחר מכן העלה השף שלו לחשבון האינסטגרם שלו הודעה רשמית שבה כתב שדרכו ודרכי המסעדה נפרדו, והוסיף "בקרוב מאוד נתראה בדרך חדשה". את מקומו של שלו במסעדת טוטו יתפוס בקרוב השף מושיק רוט המוכר מהריאליטי  "משחקי השף". דרכו החדשה של שלו, שף מוערך בעל רזומה מכובד, טרם נחשפה.

הבוקר (שבת, 28.6) העלה השף יונתן רושפלד לחשבון האינסטגרם שלו טקסט שנראה במבט ראשון מופשט. בקריאה שנייה הטקסט מתחיל להתבהר, ומשפטים דוגמת "יצאתי לחופש, ונחש אחד התחיל להסתובב קרוב לחום כי הוא .... נחש. אבל אמא לימדה אותי להפטר מהם", מרמזים על ניסיון של מישהו המכונה על ידי רושפלד "נחש", לתפוס את מקומו. את המניפסט החד חותם רושפלד במשפט "נחש זאת רק תולעת שגדלה קצת יותר מדי ושכחה את זה". הנחש המסתורי נחשף לכאורה כמה שעות מאוחר יותר, כאשר השף ירון שלו העלה לאינסטגרם שלו הודעה חריפה המופנית אל רושפלד, וכך כתב: "למר רושפלד היקר, בדר"כ אני לא מגיב כי זה לא לרמתי, אבל במקרה הזה, תבין יונתן. עזבתי מהסיבות השמורות לי את המסעדה המצליחה בישראל. היינו חברים טובים אבל חברות חד צדדית מבחינתי. אתה איש רע מאוד. חסר ביטחון". בהמשך הוסיף שלו עקיצה וציין: "אל תשכח שסגרת שלוש מסעדות".רושפלד עומד כיום בראש ארבע מסעדות: עלמה, הרברט סמואל הכשרה בהרצליה, הרברט שמואל בתל אביב וטאפאס אחד העם. בתום העונה האחרונה של מאסטר שף הודיע השף על פרישתו מהתוכנית, ומאז לא הכריז על דרך טלוויזיונית חדשה. בימים האחרונים העלה לחשבון האינסטגרם שלו תמונות וסרטוני וידאו ממסעדות שונות, בהן מסעדת נומה שבדנמרק, הנחשבת למסעדה הטובה בעולם. לפי הטקסט שכתב בחשבון האינסטגרם, משתמע כאילו מישהו מנסה ניסה לתפוס את מקומו באחת ממסעדותיו.

את תגובתם של יונתן רושפלד ושל ירון שלו לא ניתן היה להשיג עד לפרסום מועד הידיעה.

אז מי כאן הנחש? צילומי מסך מהאינסטגרם של רושפלד (למעלה) ושלו (למטה)

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ