אחרי לחמים ומאיר אדוני: גם קפה לנדוור מגיע לניו יורק

אחרי פתיחה מוצלחת בטורונטו, רשת בתי הקפה הישראלית מסמנת את ניו יורק כמטרה

חיים הנדוורקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
קפה לנדוור
חיים הנדוורקר

האם רשת "קפה לנדוור" מתכוונת להיכנס לשוק האמריקאי בחודשים הקרובים? כל הסימנים מראים שכן. בניו יורק החלו לטפטף השמועות אודות בית הקפה הישראלי החדש שעתיד להיפתח בעיר ומחפש כבר עובדים בתחום. לאחר בירור עולה כי אותו בית קפה ישראלי מדובר הוא "לנדוור".  בכך תצטרף לנדוור לרשתות בתי קפה ישראליות אחרות שנכנסו לארצות הברית וכוללות את ארומה, מקס ברנר ואת Breads, הלא היא אחות לרשת הישראלית של האופה אורי שפט - "לחמים", וכן קירש בייקרי בבעלותו של דן קירש שבחלקה היא גם מסעדה. בניו יורק פועלים בתי קפה אחרים בבעלות ישראלית ואולם אין להם קשר לרשתות ישראליות.

כניסתה של רשת לנדוור לבוסטון וניו יורק מהווה ציון דרך בתופעה של כניסת שפים ישראלים ומסעדות ישראליות לארצות הברית ולניו יורק בפרט. רשת הפיתות "מזנון" של אייל שני נמצאת בשלבי הקמה אחרונים ועומדת לפתוח את הסניף בניו יורק בחודשים הקרובים ממש. מסעדת נור של של מאיר אדוני נפתחה כאן לפני מספר חודשים ורשימת ההמתנה אליה הולכת ומתארכת וכל אלה מצטרפים לשורה ארוכה של מסעדות בעלות שפים ומסעדנים ישראלים או אוריינטציה ישראלית - ים תיכונית.

מרשת לנדוור נמסר בתגובה: 

הסניף הראשון של הרשת מחוץ לישראל נפתח בפברואר 2017 בטורונטו, והוא משגשג מאוד. לאור הצלחתו החלה העבודה על הסניף השני, שייפתח כבר בדצמבר בבוסטון. אחרי פתיחת בוסטון נתפנה להשקת הסניף השלישי, שימוקם בטריטוריה אסטרטגית – כאשר ניו יורק היא אופציה אפשרית. יחד עם זאת, יש לציין כי דבר עוד לא סגור.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ