הספיק לה: שורטי עזבה את מסעדתה שבוע אחרי פתיחתה

רק לפני שבוע דיווחנו על "מאנה" המקום החדש בו פועלת מתמודדת משחקי השף - הילה ניסימוב (שורטי), אך ויכוח שהתלהט בסוף השבוע גרם לסגירת המקום עד להודעה חדשה

ליבי שפרלינג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הילה ניסימוב
הילה ניסימוב ("שורטי"): דברה בשבחי המטבח האזוריצילום: דניאל קמינסקי
ליבי שפרלינג

רק לפני כשבוע דיווחנו כאן על פתיחתו של הבר הקולינרי "מאנה" ואולם, החדשות הטריות הן שאפשר לשכוח מזה. כל מה כתבנו כאן כבר איננו רלוונטי עוד. בסוף השבוע הודיעו הן בעלי המקום והן השפית-זמרת הילה ניסימוב, הלא היא שורטי, כי מחמת חילוקי דעות ביניהם, הם נפרדים, והמקום החדש סגור עד להודעה חדשה. הבעלים מקווים שכבר בשבועות הקרובים יודיעו על פתיחה מחודשת וגם יפרסמו את שמה של השפית החדשה שנבחרה להוביל את המקום, במקומה של הראפרית הילה ניסימוב.

כמה ימים קודם לכן, תיארה ניסימוב (המשתתפת בימים אלה גם בריאליטי הבישול - משחקי השף) את ההתרגשות שבפתיחת מקום חדש. היא דיברה בשבח בניית תפריט שעושה כבוד גם למטבח הביתי שבישלה אמה וגם למטבחים השונים שגילתה במסעותיה בעולם ובהאפשרות לשלב בין כל אלה, לפרק ולהרכיב מחדש מטבחים ששואבים השראה מארצות ערב.

יש לקוות שעל אף לכתה של ניסימוב אשר ויכוח בינה לבין הבעלים התלהט וכמעט שגלש לפסים אלימים, כפי שמעידים מקורבים לצדדים, ישכילו בעליו להמשיך ולהפעיל במהרה את המקום החדש, אשר במרכזו קוקטיילים מאגן הים התיכון, מבחר מרשים של משקאות אניס, כמה סוגים של בירה טייבה הפלסטינית ויינות, בין היתר, של מנזר קרמיזן, שמפורסם בשימוש שהוא עושה בזני ענבים קדומים ואזוריים.

מבעלי מסעדת מאנה נמסר בתגובה: "העבודה הייתה פורה ומקצועית אך החלטנו להיפרד בצורה טובה ובוגרת בגלל חילוקי דעות מקצועיים. אנו נערכים לפתיחה מחודשת עם שפית חדשה". טרם נתקבלה תגובתה של הילה ניסימוב.

ליבי שפרלינג | חדשות האוכל

כתבת אוכל, אלכוהול ומשקאות במדור האוכל של אתר "הארץ"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ