מרבית המועמדות החדשות למועצת התרבות גרות בהתנחלויות או פועלות בהן

בין השאר ממליצה שרת התרבות על הפובליצסטית קרני אלדד. הרשימה מצטרפת לרשימה קודמת שהופצה למוסדות ובה ניכר קידום מועמדים ממוצא מזרחי

יאיר אשכנזי
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
יאיר אשכנזי

שרת התרבות והספורט מירי רגב מציעה למנות למועצה הישראלית לתרבות ואמנות ארבע נשות תרבות והוראה המתגוררות בהתנחלויות או פועלות בהן. כך עולה מעיון בקורות החיים של שבעת המועמדים והמועמדות למועצה ששלחה ביום חמישי רגב למנהלי מוסדות התרבות, כחלק מהליך ההיוועצות.

רגב מציעה למנות למועצה את הפובליציסטית והמוזיקאית קרני אלדד, בתו של חבר הכנסת לשעבר אריה אלדד, המתגוררת בתקוע. מועמדת נוספת היא שרה מוראלי, מורה לתיאטרון המתגוררת באלון שבות שכותבת ומביימת מחזות המוצגים בירושלים ובהתנחלויות. לצדה מוצע למנות למועצה את האמנית יעל מאלי, רכזת החטיבה לחינוך יצירתי במכללה האקדמית אפרתה בירושלים, שמתגוררת בהתנחלות עיר דוד שמדרום להר הבית. גם ד"ר טליה פרלשטיין, תושבת ירושלים וראש המסלול למחול ותנועה במכללה האקדמית "אורות ישראל" בהתנחלות אלקנה, נמצאת ברשימה שהעבירה רגב. שני מועמדים נוספים שנכללים ברשימה מתגוררים אף הם בירושלים: האמנית גילה אלישר־סטוקליסקי ויעקב ירוסלבסקי, מנכ"ל "קמפוס שטראוס" של המכללה האקדמית הדסה, מסגרת לימוד אקדמית לחרדים, המשמש גם יו"ר ועדת ההיגוי של פסטיבל מוזיקה שעורכים חסידי ברסלב בירושלים בסוכות.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ