המין האנושי |

חשבתם שאנחנו מכירים את הדגדגן? אין לכם מושג כמה אתם טועים

תקלה ומחלה הסיטו את מל הריסון מקריירה מתוכננת של זמרת אופרה והפכו אותה לאחת הסקסולוגיות הבולטות בניו יורק, מייסדת ומנכ"לית המרכז לאינטליגנציה ארוטית בעיר. עכשיו היא נאבקת להכרה בחשיבות של המיניות הנשית, וקודם כל של הדגדגן

נטע הלפרין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נטע הלפרין

מאז ומתמיד חלמה מל (מליקה) הריסון, ילידת אוקלהומה, להיות זמרת אופרה, ובשנת 2000 פצחה בלימודי מוזיקה ופיתוח קול בגאליטון, קולג' יוקרתי המסונף לאוניברסיטת NYU. אז מה הוביל לכך שכעבור כמעט שני עשורים המצו־סופרן הנחושה היא אחת הסקסולוגיות הבולטות בניו יורק?

"זה היה בסך הכל היום השלישי לשנת הלימודים. לא הייתי במעונות באותו רגע. השותפה שלי לחדר עישנה בחדר, מה שהיה אסור, וכשאב הבית איתר במקרה את מקור העשן הוא החליט לערוך בחדר חיפוש מדוקדק". בין חפציה של הריסון נתגלו ויברטור וכמה קלטות VHS שהכילו סרטי פורנו; אלה הוחרמו על המקום והריסון זומנה לשימוע אצל המשנה לדיקן. נוסף על כל הצרות אב הבית לא שמר את מאורעות אותו יום לעצמו; השמועה על התקרית בחדר 914 נפוצה ברחבי קמפוס והריסון זכתה לכינוי הנחשק Dildo Girl. "היו לי שתי ברירות: לקבור את עצמי מבושה או להסתובב בראש מורם", אומרת הריסון. "בחרתי באפשרות השנייה. מאותו רגע נשים מכל הקמפוס התחילו לפנות אלי בשאלות ולבקש עצות. פתאום הבנתי שיש נשים רבות שלא אוננו אף פעם או שלא יודעות איך לגמור והבנתי שאני מעט שונה. תמיד הרגשתי כל כך נוח עם מין, בשבילי זה פשוט חלק מהחיים".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ