חברות הגז מקרינות סרט תדמית באקווריום הגדול בישראל – והעולם ממלא פיו מים

בצילומים מרהיבים ובקריינות רהוטה מסבירים באקווריום בירושלים, שקם במטרה לשמור על הים התיכון, כמה טוב להקים אסדת קידוח. "הסרט מציג את תהליך הפקת הגז ומדגיש את הצורך בשמירה על הטבע", נמסר בתגובה

משה גלעד
משה גלעד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה גלעד
משה גלעד

הפתעה מצפה עכשיו למבקרים באקווריום ישראל בירושלים. לפני חודש החלו להקרין באקווריום סרט חדש, שעוסק כולו בהשפעת קידוחי נפט וגז על הים ובעלי החיים בו. על פי הסרט, שצפיתי בו שלוש פעמים, מתברר שדבר טוב מזה לא קרה לדגים מאז המצאת רוטב השום־לימון.

אורך הסרט כעשר דקות. במלים פשוטות אפשר לקרוא לו תעמולה לחברות שמבצעות קידוחים בים למציאת נפט וגז. בצילומים מרהיבים ובקריינות רהוטה מוסבר בו כמה טוב להקים אסדת קידוח בלב ים, איך להקות ענקיות של דגים מאמצות את האסדות החדשות וחיות בקרבתן, איך כל זה מועיל לדגים, לים וכן, גם לנו בני האדם. הוא כולל צילומים של נופשים על החוף, פרחים, בתים מוארים בחשמל זול ונקי ואסדות ענקיות שהוצבו בלב ים כדי לשאוב מקרקעיתו גז. הכל נראה צבעוני, נקי, נמרץ, מלא ידע ושמחת חיים. צילומי הרחפן עושים פלאים לריח השמן שעולה מהמים. אפילו הדגים ששוחים באקווריום תחת המסך עליו מוקרן הסרט מחייכים באושר.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ