התגלה ראיון עם אחותו של היטלר

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סוכנויות הידיעות

ראיון טלוויזיוני נדיר עם אחותו של אדולף היטלר, פאולה וולף, ישודר בטלוויזיה בבריטניה בפעם הראשונה מאז 1959. הראיון צולם בשעתו לתוכנית תיעודית של רשת ITV הבריטית שנקראה "רודנות: שנותיו של אדולף היטלר". וולף, אחותו הצעירה של היטלר שמתה ב-1960 והיא בת 64, התבקשה לספר סיפורים אישיים על אחיה. לתוכנית, בבימויו של פיטר מורלי, רואיינו גם עמיתיו של היטלר, נהגו ועובדיו.

על פי הבי-בי-סי, הראיון התגלה בארכיוני ITV בעת מבצע חיפוש אחר תוכניות טלוויזיה ישנות שנחשבו אבודות, שקיים מכון הסרטים הבריטי (BFI). מי שמצא אותו הוא דיק פידי, היסטוריון של הטלוויזיה, שחיפש תחילה את החומרים בגרמניה ובארצות הברית, ואז גילה את התוכנית המלאה בלונדון. החומרים שנמצאו ישודרו החל בנובמבר, לציון 50 שנה להקמת ITV.

שידורי טלוויזיה ישנים רבים קיימים רק בעותק אחד, מכיוון שבעבר היה יקר מאוד להכין עותקים נוספים. על כן יצא מכון הסרטים הבריטי למסע חיפוש מתמשך אחר חומרים שנחשבו אבודים.

"אנחנו מעבירים לארכיון את כל החומרים שאנו מוצאים, אבל עוד לא מצאנו את הכל", אומר דובר מכון הסרטים הבריטי. אם אנשים מחזיקים ברשותם חומרים טלוויזיוניים ישנים, נשמח לשמוע מהם".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ