"טוש מחובר", קומדי סנטרל | הילה לתהילה

התכנית "טוש מחובר" בקומדי סנטרל עושה את מה ש"הצינור" בערוץ 10 מנסה לעשות, בתיווכו של הסטנד-אפיסט דניאל טוש

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

קומדי סנטרל הוא ערוץ ביפ החדש - לא רק מפני שהוא בא במקום הערוץ ששמו היה ביפ בכבלים, אלא מכיוון שהוא משמיע הרבה ביפ-ביפ. ב"טוש מחובר", תוכנית חדשה המשודרת בו בכל ערב, בכל פעם שטוש אומר קללה (וזה כמעט כל הזמן), מכסה עליו הצפצוף הזה. תוכנית זו עושה את מה ש"הצינור" בערוץ 10 מנסה לעשות - לתעל חומרי אינטרנט לצופי הטלוויזיה. זאת, באדיבותו ובתיווכו של הסטנד-אפיסט דניאל טוש.

טוש לוקח סרטוני אינטרנט משעשעים וטיפשיים ומפרק אותם לסצינות, ממש כאילו היה מדובר בשיעור בחוג לקולנוע. הוא משיב לשאלות של הקהל שמובאות בטוויטר ("מי בקומדי סנטרל החליט לתת לאידיוט חסר כישרון תוכנית משלו?" הוא נשאל ומשיב כי לדמיטרי מרטין - קומיקאי מתחרה באותו ערוץ - יש דווקא קצת כישרון), משוחח על בלוגים, מציג תמונה ומספק לה ב-20 שניות כמה שיותר כותרות מצחיקות, ובעיקר נותן למיני אנשים, ש-15 שניות התהילה שלהם מסתכמות בכך שכמעט שברו את המפרקת בדרך משעשעת בחצר הבית שלהם, עוד 15 שניות של תהילה מפוקפקת. באלה האחרונות הם מסבירים מה קרה להם באותו וידיאו או משחזרים אותו. הכוכבים, לפעמים בעל כורחם, לרוב שמחים לשתף פעולה.

טוש הוא חמוד ובעל חוש הומור. הסדרה, שהיתה אמורה בתחילה לכלול עשרה פרקים, נהפכה להצלחה מסחררת עם הרבה צופים, ומיד זכתה לעוד עונה. הבעיה עם התוכנית הזאת, המשודרת בערוץ החדש בכל ערב, היא שהאינטרנט מספק גם תוכניות כאלה עם פרשנות ומנחה משעשע כמו של ריי ויליאם ג'ונסון, למשל. מהירות התגובה שלהן גדולה יותר והחומרים שמטופלים בהן הם מהמעודכנים ביותר. כלומר, בשביל תוכנית כזאת לא צריך טלוויזיה.

"טוש מחובר". קומדי סנטרל, 23:50 (17:30)

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ