בחזרה לחדר המיון: "האנטומיה של גריי" חוזרת לעונה שביעית

הדמויות מעוררות חיבה, העלילות שואבות את הצופים פנימה, אבל "האנטומיה של גריי" איבדה מהחן הראשוני שלה

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

"תא בגוף מתחדש כל שבע שנים", אומרת מרדית גריי (אלן פומפיאו). זאת דרכה לדבר על התחדשות ולרמוז לצופים כי החלה העונה השביעית של "האנטומיה של גריי". ואכן נשאלת השאלה, האם גם מי שנטשו את סדרת בית החולים המתרחשת בסיאטל אמורים לשוב אליה לרגל ציון מועד ומספר טיפולוגי זה? הדמויות מעוררות חיבה, העלילות שואבות את הצופים פנימה, אבל הסדרה איבדה מהחן הראשוני שלה.

הפרק הערב מתרחש כמה חודשים אחרי האירוע הדרמטי של הירי בבית החולים בסוף העונה הקודמת. הוא נע בין פלאשבקים לאותו ירי שביצע קרוב משפחה מתוסכל של חולה, שבעטיו נרצחו רופאים ונפצעו רבים, לבין שגרת הרופאים כעת. דרק "מקדרימי" (פטריק דמפסי), בעלה של גריי, לא מת מהכדור שנורה ישירות לחזה שלו, אבל הוא בהחלט השתנה ("הירי שינה את כולם לתמיד", מעידה גריי), ובעקבות זאת קיבל החלטות משמעותיות בחייו.

כל המנתחים והמתלמדים שהיו עדים לירי נאלצים לעבור בדיקה אצל פסיכיאטר שיחליט אם הם כשרים לשוב לחדר הניתוח. הרופאים, כמו שוטרים בסדרות טלוויזיה, נוטרים לו טינה על התפקיד המכריע שלו בחייהם, מה גם שהוא לא מאשר לכולם לחזור.

הניתוחים, כמו תמיד בסדרה, הם הזויים. בפרק הערב חוצים את ראשו של אדם צעיר לשניים כדי להסיר גידול ממרכזו ואחר כך תופרים חזרה (ועל הדרך מראים יותר מדי פרטים מהניתוח הדמיוני הזה). בסוף הפרק הערב אמור זוג מהצוות הקבוע להינשא. כי רבים מפרקי סדרות בתי חולים נעים בין חתונה ללוויה. האם זה יקרה? האם יש לירי תפקיד באירוע הזה? כל זה יתברר בתוך 50 דקות אינטנסיוויות.

"האנטומיה של גריי". יס דרמה, 21:15

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ