"פרינג'" הוט-3 | להתראות ביקום אחר

מסתוריות מאפיינת את הסדרה "פרינג'", שצוברת מעמד פולחני. האם המיתולוגיה שלה כבר עמוקה כמו זו של "אבודים"?

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

גם הפרק הראשון בעונה השנייה של "פרינג'", ממש כמו הראשון בעונה הראשונה, מתחיל באסון רב קורבנות בעיר ניו יורק. מי שהצטרפו רק העונה ורוצים, כמו סוכנת האף-בי-איי החדשה בסדרה, לדעת כבר בפרק הראשון במה עוסקת היחידה ששמה כשם הסדרה (שיצר ג'י-ג'י אברמס, יוצר "אבודים"), יגלו עד מהרה שהיא נסגרה. המסתוריות הזאת מאפיינת את הסדרה, שצוברת מעמד פולחני, ובאתרי הטלוויזיה השונים נשאלת השאלה האם המיתולוגיה של "פרינג'" כבר עמוקה כמו זו של "אבודים"?

צופים מהעונה הראשונה ידעו לספר כי היחידה, הממוקמת בבוסטון, עוקבת אחר אירועים שוליים (חייזרים ואחרים) שהמדע לא יודע להסביר (כמו תינוק שנולד ומזדקן בן יום). יש בסדרה הומור ומודעות עצמית. לכן בעונה החדשה, העולה הערב בהוט-3, משתתף גיבור הסדרה המדע בדיונית הקלאסית "מסע בין כוכבים", לנארד נימוי (ד"ר ספוק). ובהמשך יהיה גם פרק מוסיקלי.

"פרינג'" החלה כאשר הסוכנת אוליביה דנהם (אנה טורב) הוציאה את המדען ד"ר וולטר בישופ (ג'ון נובל) מבית חולים לחולי נפש שבו אושפז במשך שנים ארוכות. היא גם גייסה את בנו פיטר (ג'ושוע ג'קסון), שבינתיים מקבל את אביו ביתר הבנה מבתחילת העונה הקודמת, אך עדיין מסויג. האירועים ששני הסוכנים והמדען המשוגע חוקרים יחד מובילים אותם לעתים קרובות לתאגיד הביו-טכנולוגיה "מאסיב דיינאמיק", שבראשו נמצא שותפו לשעבר של בישופ, ד"ר ויליאם בל (נימוי).

בסוף העונה הקודמת נשאבה אוליביה ליקום מקביל. בעונה החדשה (ספוילר קטנטן, שמתגלה די בתחילת הפרק הראשון), היא שבה עם מסר מאוד חשוב על דבר מה שהיא חייבת לעשות. היא לא יודעת במה מדובר בדיוק, אבל יודעת שזה בהול. בעונה הקרובה יתגלה טיפין טיפין מה זה הדבר הזה. בעונה השלישית, המשודרת כעת בארצות הברית, עדיין קיים היקום המקביל הזה, ועלילות נוספות שכדאי לחכות להן.

"פרינג'". הוט-3, 22:15

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ