קלאסיקה במזרקה

"אחת שיודעת". הוט-3, 22:30

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

בפרק הראשון של "אחת שיודעת", שתשוב הערב בעונה חדשה להוט-3, יש הרבה אזכורים לקלאסיקה.

בלייר (לייטון מיסטר) מספרת כי היא יושבת ומתבוננת בציור של מונה, קוראת את קולט, ומחכה לנפש תאומה. כל זה קורה בפאריס ואולי לכן שורה עליה אווירה תרבותית כל כך.

אך כל אותו זמן נמצאת הנפש הזאת ממש לצדה, הרי היא סרינה (בלייק לייבלי), והשתיים משחזרות קלאסיקה בעצמן לקראת סוף הפרק, כאשר בלייר השחרחורת דוחפת את סרינה הבלונדינית למזרקה של מים בעיר. מיד עולה בזיכרון התשוש תמונה מתוך קלאסיקה טלוויזיונית (טוב, אם לא קלאסיקה, אז לפחות סדרת פולחן), אופרת הסבון לשעת לילה "שושלת", שבה אלקסיס השחרחורת וקריסטל הבלונדינית התגוששו במה שנהוג לכנות "קרב חתולות" ומצאו עצמן במיטב מחלצותיהן (אחת בשמלת סאטן כחולה עם כותפות ענק, השנייה בשמלה לבנה וכובע רחב תיתורת) בתוך המים, כשאלקסיס חובטת בקריסטל בכובעה הרטוב.

למרות הרמה הירודה, והעניין הרב בבגדים ובבנים, מתקבלת אחת מהשתיים לאוניברסיטה היוקרתית קולומביה בניו יורק. ולמרות ההתרחשויות בעיר באפור (שהולבנה זה כבר), עיקר ההתרחשות ב"אחת שיודעת" תחזור לתפוח הגדול.

בסוף העונה הקודמת הותקף צ'אק ודימם לו ברחוב; האקס של סרינה, נייט, מתהולל. בתחילת העונה החדשה דן מתבשר שהוא אב לתינוק של ג'ורג'ינה; ובנוסף, באה בחורה חדשה לשכונה, ג'ולייט (קייט קסידי, "חטופה"), שזוממת לפגוע בסרינה.

על כל זה מדווחת הבלוגרית "אחת שיודעת", שמשווים אותה בסוף הפרק הערב לנפוליאון, לא פחות: "נפוליאון פעם אמר שסודות מתפשטים מהר בפאריס, אבל אצל 'אחת שיודעת' יותר".

"אחת שיודעת". הוט-3, 22:30

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ