"בלי בושה", יס סטארס דרמה | 17 מלאו לנער

התוכנית "בלי בושה", שתשודר מהערב ביס, היא שילוב מרתק בין יצירה דוקומנטרית מעודנת, מבושלת וערוכה לבין קריינות בדיונית דרמטית

גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גילי איזיקוביץ

סשה ברדיצ'בסקי מקרית ביאליק סוחבת עמה בטן גדולה של חודש שמיני להריון ויחסי אהבה-אכזבה-יריבות עם אמא שלה. אביהם של קטיה ומיכאל משפטי מתל אביב הוא אסיר בכלא. אחרי שסיבך את המשפחה והחברים בתעלולי צווארון לבן, אמא שלהם מאוד לא מרוצה בכל פעם שהוא מתקשר. גיא סולומון, ירושלמי אדום שיער ושדוף, מתקשה שלא להתריס בפני משפחתו, ובמיוחד בפני אביו, את נטייתו המינית. חיבתו לביצוע מופעי דראג היא סיבה לעימותים בלתי פוסקים ביניהם.

קורלי לרסי מדרום תל אביב, בתם של מהגרי עבודה אפריקאים, מזגזגת בין אנגלית לעברית ומחפשת את אבא שלה, שנעלם זמן קצר אחרי שנולדה. מעיין שנער היא אמנית שמתמרנת בין הבית ביישוב הר אדר לבית של החבר שלה, בן 40. היא, כמו החמישה שנזכרו לפניה, בת 17. כולם תלמידי כיתה י"א בבית ספר תיכון.

התוכנית "בלי בושה", שתשודר מהערב בלוויין, היא שילוב מרתק בין יצירה דוקומנטרית מעודנת, מבושלת וערוכה לבין קריינות בדיונית דרמטית. היא עוסקת בחייהם הלא ייאמנו של נערים ונערות בני 17.

בסיפור המסגרת קושרת בין ששת המשתתפים מספרת אלמונית, והקשרים נרקמים באמצעות הרשת החברתית. כל השישה הם בעלי כריזמה, אישיות חזקה, פה גדול ונטייה לפרובוקציה. כולם רגישים, מקסימים וורבליים, ונחשפים בתקופה שהיא קרשנדו של רגשות, חוויות והורמונים. התוצאה כובשת, דומה לתחושה שהביאו למסך התוכניות "מחוברות" ו"מחוברים": תחושה שההצצה אל מעבר לדלתות הסגורות מלמדת משהו גדול יותר על בני אדם, על משפחה ועל יחסים אנושיים בתוכה.

"בלי בושה". יס סטארס דרמה, 22:50

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ