ליה פן

הזמר הבריטי מארק אלמונד יבוא להופעה אחת בישראל, שתיערך ב-14 במאי במועדון הבארבי בתל אביב. אלמונד בן ה-53 התפרסם בתחילת שנות השמונים כחצי מהצמד "סופט סל", צמד סינתפופ שהקים יחד עם דייב בול. השניים הוציאו שורה של להיטי ענק כמו "Say Hello, Wave Goodbye", "Torch", "Memorabilia" והחידוש לשירה של גלוריה ג'ונס "Tainted Love", ומכרו מיליוני עותקים.

עם פירוק הלהקה בשנת 1984, יצא אלמונד לקריירת סולו שהנפיקה עד היום שורה של אלבומים, בהם אלבום מחווה לז'ק ברל ואלבום שנסונים צרפתיים. האלבום האחרון של אלמונד, "Variet'e" יצא ב-2010. במקביל הוא שיתף פעולה עם זמרים רבים, בהם ג'ימי סאמרוויל, סוזי סו, ניק קייב, ג'ולס הולנד, ג'ון קייל וג'ין פיטני, שאתו חידש את שירו "Something's Gotten Hold Of My Heart", שהפך ללהיט הסולו הגדול ביותר של אלמונד.

זהו אינו הביקור הראשון של אלמונד בישראל; בשנת 1983 הוא הופיע בקולנוע דן יחד עם ההרכב "מארק והממבאס" (בו היה חבר גם מאט ג'ונסון מ"דה דה") ובשנת 2004 שב להופעה במועדון ה-TLV, אשר כמה חודשים לאחריה נפצע בתאונת דרכים קשה שהצריכה התאוששות ארוכה. הביקור הנוכחי הוא במסגרת סיבוב הופעות בשם "Hits and A Sides" שכולל להיטים מכל הזמנים. מחיר הכרטיסים בשלב זה הוא 200 שקלים ובהמשך יעלה ל-219 שקלים.

תגיות:

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ