הילה אוחיון

יהיה מה למשש

אתר האופנה סטייל.קום ישיק בסתיו הקרוב מגזין מודפס

מגזין אופנה חדש עומד לצאת לאור, והפעם מדובר בגרסה מודפסת של אתר האופנה המצליח סטייל.קום.

מדובר בצעד חסר תקדים, שכן בשנים האחרונות מגזינים ועיתונים מודפסים משיקים גרסאות דיגיטליות מקוונות, ולא ההיפך. אך נראה שבית קונדה נסט טרם ויתר על קסמי הנייר המודפס, והחליט להשיק מגזין ראשון מיד לאחר תצוגות אביב-קיץ 2012 שיוצגו בסתיו הקרוב ברחבי העולם.

המגזין, שעמודיו יהיו עמודי כרום בוהקים, לא יתחרה במגזינים אחרים בתאגיד, כמו "ווג" או "W". הוא לא יהיה חודשי אלא עונתי, ייצא לאור כפי הנראה פעמיים בשנה, אחרי תצוגות האופנה, כלומר במארס ובאוקטובר, ויסכם את שבועות האופנה בפאריס, ניו יורק, לונדון ומילאנו.

משקיפים מהצד

האם ג'סטין ביבר יהיה אייקון האופנה החדש של דולצ'ה וגבאנה?

בשבוע שעבר, ממש לפני שהמריא לישראל, ביקר אליל הנוער הצעיר ג'סטין ביבר במילאנו במסגרת סיבוב הופעותיו. צמד המעצבים דולצ'ה וגבאנה, הידועים באהבתם למסיבות, מיהרו לארגן לכבודו מסיבה ב"גולד", המסעדה שבבעלותם.

סטפאנו גבאנה מיהר להסביר לעיתונות את פשר האירוע. לדבריו, הוא ושותפו דומניקו דולצ'ה מחבבים את הנער מאוד, בעיקר בשל העובדה שלמרות גילו הצעיר הוא מקפיד מאוד על הופעתו החיצונית.

ביבר, מצדו, נראה לובש חליפות בעיצוב הצמד בכמה אירועי שטיח אדום, ביניהם טקס פרסי גלובוס הזהב וטקס פרסי האוסקר שהתקיימו בחודשים האחרונים.

דומניקו דולצ'ה אמר בתגובה כי אולי מוקדם מעט להגדיר את ביבר הצעיר כאייקון אופנה, אך לא ניתן להתעלם מכך שהוא משמש מודל חיקוי לבני גילו.

סוד מלכותי

מי יעצב את שמלת הכלה של קייט מידלטון?

חתונתם של קייט (הדורשת להיקרא מעתה קתרין) מידלטון והנסיך ויליאם תתקיים ב-29 בחודש, בעוד שבועיים בדיוק.

עולם האופנה עסוק בניחושים ובשמועות אודות מה תלבש ביום החתונה, שיורכב מאירועים שונים שיחלו מהבוקר, בנוכחות 1,900 מוזמנים, ויצטמצמו בהדרגה עד לארוחת הערב שתתקיים בארמון בנוכחות 300 קרובי משפחה וחברים. השמועות מספרות על שלוש שמלות שונות שיותאמו לחלקיו השונים של היום.

הכלה כבר הודיעה כי אין בכוונתה לחשוף את השמלה או השמלות שלה עד לבוקר האירוע. מזכירו של הנסיך צ'ארלס אמר ל"WWD" כי המטרה היא להפתיע את החתן, כפי שנוהגות לעשות כלות רבות.

השמועות נהפכו לסטטיסטיקות וניחושים המבוססים על חישובים של ממש, שמצביעים בנחישות לעבר שרה ברטון, המעצבת הראשית לבית אלכסנדר מקווין. ברטון, מצדה, מכחישה בתוקף כל קשר לחתונה.

מועמד מוביל נוסף בחרושת השמועות הוא המעצב הבריטי ברוס אולדפילד. עוד שמות שעלו הם זה של המעצבת אליס טמפרלי, שגם היא הכחישה קשר לעיצוב השמלה; פיליפה לפלי, שהכחישה, קתרין ווקר, שלא הגיבה, ודניאלה האליאל, מעצבת המותג איסה, ששומרת על שתיקה בנושא.

ברור כי לפחות לחלק מהמעצבים שהוזכרו יש תפקיד בחתונה הזאת, כי פרט לכלה יש גם מלוות, שושבינות, בנות משפחה וחברות שזקוקות לשמלה בעיצוב אישי לאירוע.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ