דורית לנדס

בסדרת הקוויאר הלבן מתוצרת לה פריירי שלושה מוצרים: קרם לחות ליום וללילה, ולצדו סרום לפנים וסרום לעיניים. כל כך קל ופשוט.

לדברי היצרנית, הקוויאר הלבן איכותי במיוחד, עתיר חומצות שומן, חלבונים ותמצית לבונה, ונוסף על התרומה ללחלוח העור מרכיביו פועלים להבהרתו, שיפור גמישותו ומיצוקו והרחקת קמטי הבעה וגיל וסימני עייפות, אך ההבטחה המפליגה מכולן היא מניעת הופעתם של כתמי גיל בעתיד באמצעות התערבות בתהליך ייצורו של המלאנין.

תחילה מנערים היטב את בקבוק הסרום ומעסים בעדינות טיפות אחדות על הפנים והצוואר; אחד המרכיבים המיוחדים שבו פועל לחיזוק הרקמות המאפשרות את שיפור איכותם של סיבי הקולגן. מעליו מניחים את קרם הלחות, שבין מרכיביו תמצית יין לבן שמבהירה, תרכובת פרחים לבנים להאריך את חיי התא, פטרייה התורמת לפעילותם של מרכיבים נוגדי חימצון, דבש לבן, וכן חלבונים וחומצות אמיניות. בסרום לעיניים יש גם תמצית תה לבן למניעת חמצון העור וכן קפאין להפחתת הנפיחות מתחת לעיניים. היצרנית ממליצה להחדיר את הסרום בקלילות סביב העיניים ולהוסיף מעליו קרם עיניים (בהיצע של היצרנית כשישה קרמים שונים לעיניים).

נסיינית המדור, בת 60 פלוס, שעורה רגיש ונוטה ליובש, דיווחה שהתכשירים פעילים ביותר, ומוטב להשתמש בכמויות זעירות ממש. להפתעתה נוכחה לאחר שימוש בן כשבועיים שקרם הלחות שנראה לה פחות עשיר מתכשירים קודמים של היצרנית אותם היא מכירה, מלחלח את עורה למשעי ומשווה לו בוהק נעים. "אבל הסרום לעיניים ממש הדהים אותי: בתחילה חשבתי שהוא לא מתאים לי או לעור שלי, אך כעבור שבוע לערך הסתגלתי, התחלתי להשתמש בטיפ-טיפונת בלבד, מעליה אני מניחה את קרם העיניים מסדרת ?לוקס' ובעיני זהו שילוב אופטימלי כיוון שאין לי שום צורך בלחלוח נוסף במשך 16 שעות רצופות".

מחירו של קרם הלחות 2,350 שקל ל-50 מ"ל, הסרום לפנים ולצוואר - 2,350 שקל ל-30 מ"ל, הסרום לעיניים - 1,350 שקל ל-15 מ"ל.

האדום היום ורוד מאוד

צבעים ורודים רכים שולטים באיפור האביב של פופה, אפילו האריזה האדומה של מוצריה הוחלפה בוורודה. שלוש הצלליות המינרליות החדשות והנוצצות נגזרות מוורוד: ורוד עם בוהק כסוף, חום-ורדרד עם בוהק ורוד, משמש עם בוהק זהוב - 130 שקל הצללית.

בשני הסמקים נחים שלושה גוונים המשתלבים זה עם זה, שניים מהם במרקם מאט והשלישי בוהק. כשמסתייעים במברשת אפשר לאלתר בכל פעם את המזיגה הרצויה בין השלושה. אחד מהסמקים מציע גוני אפרסק עדינים ובשני ורודים נאים. המחיר - 170 שקל. בשפתונים חידוש מעניין: עם המשיחה הם נראים בוהקים וקלים כגלוס, אך העמידות דומה יותר לזו של שפתון. הגוונים המוצעים פוקסייה, ורוד חיוור, קורל - 105 שקל. להשיג בסופרפארם.

ג'ייד, גם היא יצרנית איפור מצטיינת, בוחרת ברומנטיקה. הצבע המגדיר ברביעיית הצלליות מס' 27 הוא כחול-קובלט אופנתי, ולצידו תכלת, אפור וכסף; כל אחד מהם יכול לשמש כהנגדה נאה. לחלופין אפשר ליצור גוונים חדשים על ידי משיחתם זה על גבי זה (מחיר הרביעייה - 105 שקל). הצבעים הקלאסיים לתיחום העיניים הם כחול או שחור, אבל היצרנית ממליצה על עיפרון טורקיז (מס' 305 - 56 שקל) ועל גלוס שקוף (מס' 3, שמחירו 90 שקל).

המראה המעושן מתאים ליומיום ומהרביעייה "סמוקי", מס' 30, אפשר להפיק גם איפור ערב מרשים. צבעי הצלליות הם שחור, אפור, כסף ולבן, ואפשר בנקל להעצים או לטשטש כל אחד מהם לפי הבחירה. מחיר הרביעייה - 105 שקל. איכותה של המסקרית השחורה "אינטנס ווליום", המשלימה את איפור העיניים טובה מאוד, ומחירה סביר ביותר -110 שקל. שפתון מס' 195 שקוף-טבעי (100 שקל) מוסיף לוויית תחכום לאיפור.

הגובה לא קובע

רופאי עור חוזרים ומדגישים מדי עונה שלא די להשתמש בתכשיר הגנה משמש - לא מספיק למשוח אותו על העור ולצאת ידי חובה, יש לחזור ולמשוח אותו שוב. כמעט כל תכשירי ההגנה החדשים שהופיעו באחרונה מכילים מסנן קרינה בעל מקדם הגנה מס' 50, אך אין גם בזה להקנות הגנה מלאה, משום שפעולת החסימה מתבצעת בעיקר נגד קרני B הצורבות, בעוד אשר דווקא קרני A שאינן מורגשות הן שאחראיות להזדקנות המואצת של העור - הן אלה שחודרות עמוק ומשחיתות את הקולגן.

בגליון "ווג" האמריקאי מחודש מאי כותבת שרה בראון שעל מנת לוודא כי מסנן הקרינה אכן מכיל את המרכיבים היעילים שחוסמים את הקרניים היותר מזיקות יש לחפש בין רשימת המרכיבים את avobenzone או את - zinc oxide זה האחרון כבר מוכר מתכשירים רבים של קליניק, והוא מתיז את הקרינה ואינו מאפשר לקרניים להעמיק לתוך העור. הראשון הוא מסנן קרינה כימי, חומר רגיש שאם לא יוצב היטב בתהליך הייצור של התכשיר, יתפרק בתוך שעה. יצרניות כלה רוש פוזה, לנקום, קלרינס, לנקסטר וניוטרוג'ינה, הצליחו לייצב את המרכיב הזה.

"ווג" מביא מדבריו של ד"ר דייוויד לפל מהתוכנית לכירורגיה דרמטולוגית ואונקולוגית של העור באוניברסיטת ייל בארצות הברית, המסביר שכמעט אין הבדל בין הגנה מקרני B שניתנת על ידי מקדם הגנה מס' 30 ומס' 60, וכי מס' 15 מקנה כ-94% הגנה "ואילו המקדם מס' 30 חוסם 96%, 45 חוסם 97% ו-60 כ-98%. אבל האמת היא שלא חשוב מה גובה המקדם אם משתמשים בו בצורה הלא נכונה, אם לא מושחים במידה המתאימה, מכסים היטב את העור וחוזרים ומושחים מדי שעות אחדות". מנהל המחקר של חברת לנקסטר, אוליבייה דוסה, אמר בשיחה ל"מאדאם פיגארו" כי תכשירי ההגנה החדשים מושקעים מאוד כדי שיהיו נעימים במיוחד לשימוש, "ככל שהנוסחה נעימה יותר נהנים יותר מהשימוש ומתמרחים עוד ועוד". אכן.

בשמים חדשים

לנשים:

"ריצ'י ריצ'י דאנסינג ריבון" (נינה ריצ'י) הוא גרסה חדשה של "ריצ'י ריצ'י": הבקבוק אדום נוצץ, וסביבו כרוך הסרט המפורסם. גם הניחוח עז מקודמו, כיוון שהוורדים והשושן תובלו בפטל, ריבס וזנגוויל לצד פאטשולי ואלגום. או-דה-פרפם, 50 מ"ל - 200 שקל. להשיג ברשת סופרפארם בלבד.

"או דה ל'אורנז'רי" (לנקום) הוא צאצאו של ה"או דה לנקום". כאז כן גם עתה, זהו ניחוח לא-מתוק ורענן, נתון באותו בקבוק מעוצב. הניחוח העכשווי שופע מתמציות של פריחת תפוז ששולבו בברגמוט (תפוז מר), יסמין ועצי יער. מהדורה מוגבלת; המחיר 385 שקל ל-50 מ"ל, 465 שקל ל-75 מ"ל.

"אייקון מאסק אויל גולד" הוא מוצר חדש בסדרת אייקון מאסק (ג'ייד) המתבססת על שילוב מוצלח של מושק ופרחים לבנים כיסמין, פריחת תפוז, הדרים המתובלנים בשפע וניל, פטל ופאטשולי. הבקבוק לבן ושקוף ומקושט בכיתובי זהב. או-דה-פרפם, 220 שקל ל-50 מ"ל.

"פורבידן רוז", הבושם השני הנושא את שמה של אווריל לאבין ומיוצר על ידי תאגיד הענק פרוקטר אנד גאמבל, מושך את העין בשל צבע הלילך של הבקבוק וראשו המרשים, המעוצב כוורד; סביב צוואר הבקבוק - טבעת כסופה. במרכיבי הריח - פירות מתוקים, פרחי לוטוס לבנים וגם וניל וניחוחות עצים. או-דה-פרפם, 50 מ"ל - 170 שקל, 100 מ"ל - 230 שקל. להשיג ברשת סופרפארם בלבד.

זוגות לנשים ולגברים:

הכסות החיצונית אינה משתנה: בושמי סדרת 212 מתוצרת קרולינה הררה - המוכרת היטב בראשי התיבות של שמה - CH נתונים בתוך גלילים הלכודים בכעין לבנת פלסטיק, שקופה או צבעונית. הבושם לנשים לובש את הצבע הוורוד, איך לא?, ובתוך הגליל מצויים כרגיל שני בקבוקונים בני 30 מ"ל, נוחים לניוד. בניחוח מודגשים הפעם במיוחד תווי הדרים או-דה-טואלט, 200 שקל ל-60 מ"ל. הבושם לגברים מופיע בכחול, והפעם הוסיפו לבסיס הריח חופן נדיב של נענע. או-דה-טואלט, 200 שקל ל-100 מ"ל. להשיג ברשת סופרפארם בלבד.

מהדורת אספנים של "בלק אקסס" (פאקו ראבאן) מופיעה באריזת מתנה נאה, ואמנם יש בה גם מתנה - לצד הבושם לאשה תליון הנושא כתר המשובץ באבנים אדומות, ואילו הבושם לגבר מלווה במחזיק מפתחות המתחבר לחגורת המכנסיים באמצעות מהדק, ואף הוא מקושט בתליון הכתר. הניחוחות לא השתנו - הבושם לאשה שופע פרחוניות מתובלנת כהלכה בווניל ופאטשולי, והבושם לגבר מפיץ לימוניות המתובלנת בקינמון, הל ופאטשולי. או-דה-טואלט לאשה - 200 שקל ל-80 מ"ל, או-דה-טואלט לגבר - 200 שקל ל-100 מ"ל. להשיג ברשת סופרפארם בלבד.

מבצעים

לנקום: "חבילות" ניקוי הכוללות חלב פנים ומי פנים תואמים להשלמת הניקוי - שניהם בגודל החסכוני, שתכולתו 400 מ"ל. סדרת "דוסר" למי שעורן רגיל, סדרת "קונפור" לעור יבש. 295 שקל (במקום 512, המחיר המלא). עד סוף החודש בסניפי סופרפארם.

מהדורה מיוחדת של "ז'ניפיק", התמצית הפעילה שנועדה לעורן של בנות 30-45 לערך, ובה 20 מ"ל נמכרת ב-187 שקל עד סוף החודש.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ