רותה קופפר

העונה החמישית של "בניחוש חוקר", סדרת האקשן הקומית החמודה עד מאוד, שתשודר מהערב ביס אקשן, נפתחת בפרק בהשראת סרטי ג'קי צ'אן. אפילו הכתוביות הן בסינית. יש כמה הבדלים: אבא של שון (קורבין ברנסן, שייזכר כנראה לעד בזכות תפקידו ב"פרקליטי אל-אי", למרות הישגיו בהמשך), עובד במשטרת סנטה ברברה, והוא כעת האחראי הישיר על שון (ג'יימס רודיי) ועל שותפו, גאס (דולה היל). עכשיו לצמד קשה עוד יותר לשכנע את המשטרה ואת הפונים אליה ששון הוא מדיום (במיוחד שהוא לא). אך גם ללאסיטר, השוטר השונא את שון, יהיה לא קל.

יש בפרק אווירה של קומיקס, או ליתר דיוק מאנגה, במיוחד כאשר שון מצטרף לחוג לאמנות לחימה לילדים בני חמש עד שמונה (אחרי שגאס שיכנע את בעל המקום שזו אפליה לא לקבל לקבוצה את הגבר שכבר חצה את גיל 20). כך שון מפצה על החסך שאביו כפה עליו בילדותו כשמנע ממנו להשתתף בחוג קרטה (כפי שהצופים רואים בקטע פלאשבק, שכמוהו יש בכל פרק).

הסדרה של ערוץ הכבלים יו-אס-אי, שנולדה כתגובה לטרנד קוראי המחשבות והלוחשים לרוחות של שנות ה-2000, נהפכה לסדרה מהנה וקלילה, ההולמת מאוד את תקופת הקיץ. הפינג פונג התמידי של שון וגאס, המתח המיני הקל בין השוטרת ג'ולייט אוהארה לשון, ההרפתקאות והמתח הקליל - כל אלה מוסיפים למתיקותה של הסדרה הזאת.

"בניחוש חוקר". יס אקשן, 22:00

בשירות האף-בי-איי

מיד לאחר "בניחוש חוקר" תשודר באותו ערוץ "צווארון לבן", עוד סדרת קיץ המשלבת מתח וקצת הומור עצמי, הפעם בסוגת ג'יימס בונד. גיבור הסדרה, ניל קפרי (מתיו בומר), לובש חליפות יוקרה בעת שאינו לובש סרבל כתום של אסירים, שכן הוא גנב של יצירות אמנות ורמאי לעת מצוא.

הערב תעלה העונה השנייה ובתחילה, כמו בתחילת העונה הקודמת, ניל שוב נמצא בכלא. מי ששוב מחלץ אותו משם, בתנאי לשיתוף פעולה מצדו, הוא סוכן האף-בי-איי פיטר ברק (טים דיקיי). ניל, יפה להכעיס, חובב של החיים הטובים ואהוב הנשים, מסכים להצעה.

האף-בי-איי מגייס אותו לשורותיו, כדי להיעזר בידע שלו. הסדרה מתרחשת בקרב האלפיון העליון של ניו יורק, במקום שהצווארון הלבן שולט (בוודאי יותר מהחולצות המכופתרות והמשובצות של שון מ"בניחוש חוקר").

"צווארון לבן". יס אקשן, 22:45

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ