"קוראים לי פיץ", יס דרמה | סוכן כפול שתיים

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

בדומה לסדרה "גדולה מהחיים", גם ב"קוראים לי פיץ", הסדרה החדשה מאת שרי אלווד שתשודר מהערב ביס דרמה, יש התערבות של כוח עליון במציאות היום-יומית, הגורמת לאדם חוטא לשנות את דרכיו. אלא שהסדרה החדשה הזאת, אף שהיא מוגדרת כדרמה קומית, חסרה את החן והממד הפולחני שיש ב"גדולה מהחיים".

את פיץ, ריצ'רד פיצפטריק שבלב הסדרה, מגלם ג'ייסון פריסטלי. זו בדיחה פנימית משום שאת הילד הרע הזה מגלם מי שנודע כילד הכי טוב שיש, ברנדון מ"בוורלי הילס 90210". ובכן, פרט זה משעשע למשך דקה.

הסדרה נפתחת בתיאור חייו ההוללים של סוכן למכירת מכוניות (בתרבות האמריקאית, זה כמעט המקום הנמוך ביותר בשרשרת המזון של הקריירות), הכוללים מין במכונית עם עובדת הכפופה לו, שתיית אלכוהול, צריכת סמים, העלבת המתחרים באופן סטריאוטיפי ("הי שם, 9 ו-11, מה דעתכם להתנגש במגדלים האלה?" הוא אומר לבחורי בעלי חזות מזרח-תיכונית, כשהוא מנפנף לעברם אמות זקורות), ושקרים ומניפולציות הנמסרים ללקוחה פתיה. ההתנהגות השובבית נהפכת לפלילית ממש כאשר הוא מעורב בתאונת דרכים.

בזמן התאונה ראשו נחבט והוא עובר הזיה, שאחריה חייו משתנים באורח קיצוני. זה מתחיל בכך שלמשרד מגיע מישהו ששמו לארי (ארני גרינוואלד). אביו של פיץ אומר לו ש"הוא קצת מזכיר לי אותך, אלא שהוא לא שמוק חסר תועלת". לארי משתלט על סוכנות הרכב, ואחר כך נהפך למעין שותף של פיץ. אך בשום אופן לא שותף לדבר עבירה, אלא יותר שותף לאותה נשמה.

"קוראים לי פיץ". יס דרמה, 22:35

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ