טרם ביצעת אימות לכתובת הדוא"ל שלך. לאימות כתובת הדואל שלך  לחצו כאן

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

תערוכות חדשות

תגובות

חמישי

בית האמנים ע"ש זריצקי בתל אביב (אלחריזי 9). 11 תערוכות חדשות ייפתחו במקום: "סטפה רייס - רטרוספקטיבה, 50 שנות יצירה", אצר אריה ברקוביץ; "מבעד ליופי" של אילונה אהרון וחגית שחל, אצרה אירית לוין; "אפשרויות" של אוסו באיו, אצרה גלית סמל; "דרכן" של ערן גילת, אצרה יהודית מצקל; "מאחורי הרקע השחור" של מלי לסקר, אצרה אירית לוין; "אי שקט לבן" של רות שרייבר, אצרה נטע נעמן; "עיר ולבנה" של אורי סיני, אצרה אפרת נתן; "ארץ לא נודעת" של בוקה כהנוב גרינפלד, אצרו נטע נעמן ודורית מונק; "ממלביץ' לסוסטר", תערוכתו של טנו פנט סוסטר; "קודקס" של שולי בר נבון, אצר ניר הרמט; ופרויקט הווידיאו של ראובן זהבי, "איטרקום 06".

גלריה זומר בתל אביב (שד' רוטשילד 13). "The Missing Beat", תערוכה קבוצתית, תיפתח במקום בהשתתפותם של 13 אמנים שלעבודותיהם זיקה למוסיקה. בין האמנים המציגים, ותיקים וצעירים: תמר הרפז, כריסטיאן מארקלי, סא'אדן אפיף וג'ק פירסון.

גלריה יאיר בתל אביב (אבן גבירול 6). במקום תיפתח תערוכתו של הקולנוען והאמן דני ורטה, ובה סדרת תצלומים של תוצאות השריפה במפעל הרהיטים של קיבוץ צרעה ביוני 2007.

בית דנה תגר-הלר ביפו (יהודה הימית 53). התערוכה השנייה בסדרה "Danna's Choice", תערוכת מכירה של אמנות ישראלית עכשווית שאוצרת דנה תגר-הלר, תיפתח בביתה ב-17:00.

גלריה 39 בתל אביב (נחמני 39). במקום תיפתח התערוכה "Crosstown Traffic" של האמנית לירון רוטמן. במקביל, בחדר הפרויקטים של הגלריה, תיפתח התערוכה "Hand (on The Clock)" של נעמה בן יוסף. אוצר דני יהב בראון.

גלריה שי אריה בתל אביב (שלמה המלך 61). "קולוסוס", תערוכת יחיד של האמנית מירי צ'ייס, תיפתח במקום. אצרה מורן שוב.

גלריה אינדי בתל אביב (יהודה הלוי 57). במקום תיפתח "עיר מקלט" של יניב וייסה, השנייה בסדרת "תערוכות הבזק" של הגלריה. התערוכה תוצג במשך שלושה ימים בלבד.

גלריה חנינא בתל אביב (י"ל פרץ 31). במקום תיפתח תערוכה קבוצתית של חברי הגלריה השיתופית, תחת השם "אבא". עם המשתתפים נמנים לי היא שולוב, מיכאל יגודין וצוקי גרביאן.

גלריה נחמני 22 (תל אביב). במקום תיפתח ב-19:00 "Working Class Heroes", תערוכה משותפת לאמנים יונתן פסטרנק ואורן גולן. אצרה דניאל שועה.

מכון מופ"ת בתל אביב (שושנה פרסיץ 15). במקום תיפתח התערוכה "העשור הראשון", ובה עבודותיהם של 87 בוגרי העשור החולף של המדרשה בבית ברל, בהם ארז ישראלי וליהי חן. התערוכה נוצרה כדי לבחון במבט רוחבי את מורי העתיד בתחום האמנות.

גלריה פרימה רויאל בירושלים (מנדלי מו"ס 3). במקום תיפתח תערוכת יחיד של קורין בתן תחת הכותרת "החיות שבמופשט", ובה ציורי שמן על בד.

שישי

גלריית הבית האדום בתל אביב (שלבים 18). ב-11:00 ייפתחו שתי תערוכות: "קו", תערוכת רישום קבוצתית, בהשתתפות עירית כתב, דב הראל ועוד; ו"אל מגדל המים - מחווה לקיבוץ", של נעמי גפני.

גלריה ציאורים בקיבוץ אורים. במקום תיפתח התערוכה "אני, האטב ודוממים אחרים, נשמור על העולם", תערוכת ציוריה של אסנת קייט-ססקין. הפתיחה תתקיים ב-19:30.

שבת

גלריה גבעון בתל אביב (גורדון 35). במקום תיפתח תערוכת עבודות של משה גרשוני, המקבילה לתערוכתו במוזיאון תל אביב ומציגה עבודות משנות ה-90 ומשנות 2000.

גלריה אלפרד בתל אביב (לבונטין 19). ב-19:30 תיפתח "אבק קונקרטי", תערוכת יחיד של דני לביא. בתערוכה מיצב-סאונד המורכב משלושה פטיפונים, דיוקן של האמן ועוד.

גלריית עין הוד. התערוכה הקבוצתית "סלב'ס", שפתיחתה נדחתה בעקבות השריפה בכרמל בשבוע שעבר, תיפתח ב-12:00 ותציג עבודות של כ-50 אמנים ואישי ציבור, ובהם סשה סרבר, צופית גרנט ועמוס קינן. אצרה נעמי הוס.

המרכז לאמנות ומדיה ע"ש דניאלה פסל בעין כרם (מדרגות הביקור 58). קבוצת "מעמותה" תארח את הבמאית האמריקאית ויויאן אוסטרובסקי ותקיים הקרנה חד פעמית של סרטיה,

מ-20:00. כן יועלה מופע של "אוי דיוויז'ן".

מוזיאון ינקו דאדא בעין הוד. ב-18:30 ייפתחו שלוש תערוכות: "משבר החזירים", ובה עבודת קיר-וידיאו של תמר מייק לאופר, אצרה נורית טל-טנא; תערוכתה של גילת זולר, "אביב", אצרה רעיה זומר טל; ו"איקונוגרפיה אחרת" של עמי שביט, אצר סורין הלר.

הגלריה העירונית לאמנות בראשון לציון (רוטשילד 7). ב-20:00 ייפתחו שתי תערוכות: "הסגת גבול" של קרן שפילשר ומורג צפלביץ' (אצרו אפי גן וד"ר גיא מורג צפלביץ') ו"אי שקט" של גרי גולדשטיין (אצרה אפי גן).

הגלריה במשמר העמק. בגלריה הקיבוצית תיפתח ב-11:00 התערוכה "דביר, שומר הלילה" ובה עבודותיהם של אילת קסטלר, פז הדס ויוס סטייבל.

הגלריה בקיבוץ גבעת חיים איחוד. "בוגרות", תערוכתן של דנה לנדאו, דפנה זיו וינב זיו-בוזגלו, תיפתח ב-12:00 ותכלול עבודות ציור וצילום.

ראשון

בית אמני הרצליה (בן גוריון 7). ב-20:00 תיפתח תערוכה קבוצתית של 11 אמנים, בהם סמדר הראל, אריאל אורן וניב בורשטיין.

שלישי

גלריה חנקין בחולון (חנקין 109). במקום תיפתח התערוכה "התדעו ציפורים" של האמנית הרב-תחומית חגית בן עמי-רדלר. בתערוכה מציגה בן עמי-רדלר סדרה של פסלי ציפורים שיצרה במשך זמן רב.

המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין בירושלים (המעגל 7). "קו מפריד, קו מחבר", תערוכתו של אריה אזן, תכלול סדרת ציורי נופים באקריליק על בד. מפגש עם האמן יתקיים ב-18:00.

רביעי

בר אברקסס בת"א (לילינבלום 40). במקום יתקיים מ-22:00 ערב בין-תחומי שני בסדרת "קוראים לזה תרבות", שבו יוצגו עבודות אמנות של ינאי פרי, מורן סנדרוביץ' ועוד. במקביל יתקיימו הופעות.

שיח גלריה

במרכז חשיפה קצרה בנמל תל אביב (האנגר 22) יתקיימו הערב ב-20:00 ומחר ב-12:00 הרצאותיו של הצלם פטריק שובל תחת הכותרת "צילום מלחמה - מסטילס לקולנוע". בגלריה עינגע בת"א (בר יוחאי 7) ייערך מחר ב-12:00 שיח עם ביאנקה אשל-גרשוני, שתערוכתה מוצגת במקום, עם בנה אורי גרשוני, אוצר התערוכה. בגלריית רוטשילד אמנות בת"א (שד' רוטשילד 140) ייערך מחר ב-11:00 שיח עם האמן שרון אתגר בתערוכתו המוצגת במקום. בגל-און מקום לאמנות בת"א (יהודה הלוי 79) יתקיים מחר ב-13:00 שיח עם יורם יודל וראובן קופרמן, במסגרת התערוכה "מקומות" המוצגת בגלריה. בגלריה קונטמפוררי בת"א (הרצל 117) ייערך בשבת ב-12:00 שיח בתערוכה "אמנות על האש" בהשתתפות אוצרת התערוכה, טלי תמיר, והאמנים המשתתפים. בגלריה צדיק ביפו (שמעון הצדיק 16) ייערך בשבת ב-11:00 שיח עם דבורה מורג, במסגרת תערוכתה "מטר רץ". במוזיאון פתח תקוה לאמנות (ארלוזרוב 30) יתקיים בשבת ב-12:00 מפגש עם הצלם ינאי טויסטר במסגרת התערוכה "תורת השלבים". בבית האמנים בירושלים (שמואל הנגיד 12) יתקיים בשבת ב-12:00 שיח במסגרת הביאנלה לרישום המוצגת במקום; ישתתפו אוצרת הביאנלה, תמר מנור-פרידמן, והאמנים אתי אברג'יל, לארי אברמסון ושרון פוליאקין. ביום שני ב-19:00 תתקיים במקום הרצאה של מיקי קרצמן, "להתבונן בצילום". האמנים ראפת חאטב וליאב מזרחי יערכו שיח על התערוכה "שכנות" בשבת ב-11:30 בגלריית בית הגפן בחיפה (הגפן 2).

עיצוב

התיאטרון הערבי-עברי (מפרץ שלמה 10, יפו העתיקה). תערוכת כרזות פוליטיות של המעצבים דוד טרטקובר ולהב הלוי תוצג באירוע, שיתקיים הערב במסגרת המופע השנתי של הוועד הציבורי נגד עינויים בישראל ורופאים לזכויות אדם.

טולמנ'ס (בקר 8, תל ברוך, תל אביב). לרגל פתיחת חנות דגל ראשונה בישראל למותג אלסי, תיפתח ביום שלישי התערוכה "Coffee, Towers & Tea", המציגה מערכות תה וקפה שעוצבו בידי אדריכלים ומעצבים מובילים בעולם בעבור אלסי.

יובל סער



חגית שחל, דיוקן עצמי, 2009. בית האמנים בתל אביב


עמוס קינן, ללא כותרת, 2004. גלריית עין הוד



תגובות

דלג על התגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות