יגאל נאור ישחק בסרט עם מריל סטריפ וריס ויתרספון

ב"Rendition", שצילומיו יתחילו במרוקו בעוד כשבועיים, ישחקו גם אלן ארקין וג'ייק ג'ילנהול. הבמאי הוא גאווין הוד, שסרטו "צוצי" זכה באוסקר ב-2006; את נאור גילה ב"מינכן" של ספילברג

ציפי שוחט
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
ציפי שוחט

השחקן יגאל נאור לוהק לסרט הקולנוע האמריקאי "Rendition", שצילומיו יתחילו במרוקו בעוד כשבועיים. בסרט ישחקו מריל סטריפ, אלן ארקין, ריס ויתרספון וג'ייק ג'ילנהול. במאי הסרט יהיה גאווין הוד, שסרטו "צוצי" זכה ב-2006 באוסקר בקטגוריית הסרט הזר.

הקשר בין הוד לנאור החל לאחר שהבמאי צפה בסרטו של סטיוון ספילברג "מינכן". נאור גילם בסרט מרצה לכלכלה בסורבון שחוסל על ידי המוסד. נאור שיחק גם בסדרת הטלוויזיה הצרפתית "ג'ינד" שביים פליקס אוליווייה. הוד התרשם מהופעותיו של נאור ויצר קשר עמו. לפני שבועות אחדים נפגשו השניים בישראל וסיכמו על השתתפותו של נאור בסרט, בתפקיד ראש המשטרה החשאית במדינה ערבית המופקד על חקירת אזרח זר.

נאור מופיע בימים אלה בשני תפקידים מרכזיים בהצגות "אנטיגונה" ו"נודניק" בתיאטרון הבימה. ב"אנטיגונה" נכנס נאור בשלב מאוחר של החזרות לתפקיד המלך קריאון, לאחר שרמי הויברגר, שלוהק במקור, פרש מההפקה. מחליפו של נאור בתפקיד זה יהיה יגאל שדה, ונראה שגם לאחר סיום הצילומים ימשיכו השניים לגלם לסירוגין את התפקיד. בהצגה "נודניק" יחליף את נאור רמי הויברגר.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ