שרון גל התפטר מערוץ 10

על פי גורמים בערוץ, הצעד המפתיע של מגיש לילה כלכלי נובע מכישלון משא ומתן שניהל עם ההנהלה לחידוש חוזהו, במהלכו נדרש לקיצוץ בשכרו

גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גילי איזיקוביץ

המגיש שרון גל עוזב את ערוץ 10. גל הגיש את התפטרותו לפני יומיים למנכ"ל הערוץ רפי גינת. צעד זה נחשב מפתיע, שכן רק לפני כשבוע הופיע גל לראשונה כפרשן כלכלי כחלק מפאנל מהדורת שישי החדשה בערוץ. גל יחדל גם מהגשת "לילה כלכלי", תכניתו היומית בערוץ.

הסיבה לצעד הפתאומי אינה ברורה, אולם גורמים בערוץ טענו כי אינה קשורה לעבודתו בחברת החדשות, אלא לקשריו של גל עם הנהלת הערוץ. לא מן הנמנע כי היא קשורה ליחסיו עם גינת.

שרון גל עוזב את ערוץ 10צילום: מוטי קמחי

על פי גורמים בערוץ, במכתב ההתפטרות ציין גל כי התפטרותו באה לאחר כישלון המשא ומתן עמו לחידוש חוזהו. זה כמה חודשים שגל עבד בערוץ ללא חוזה מוסדר, לאחר דרישה לקצץ בשכרו לה סירב, ומשא ומתן שהתארך. עוד ביקש גל להפיק את תכניתו, שכרגע מופקת על ידי הערוץ, בעצמו, בדומה למודל ההפקה של תכניתו של גיא פינס. גם בקשה זו נתקלה בסירוב על ידי הערוץ, והגורמים ציינו שזו הסיבה שהביאה להתפטרות. את גל יחליף דב גילהר, שמגיש את התוכנית פעם בשבוע.

גל אישר את הפרטים. מערוץ 10 נמסר: "שרון גל הודיע למנכ"ל ערוץ 10 על התפטרותו. מנכ"ל הערוץ, רפי גינת, קיבל את ההתפטרות".

ל"הארץ" נודע כי לצד הסיבה הרשמית הכלכלית לפרישה, נערך בשבועות האחרונים בערוץ הליך בדיקה בעניינו של גל, בשל נסיבות שתוארו כ"התנהגות שאינה הולמת". מהערוץ נמסר כי "לא ראוי ולא מכובד להתייחס להליך שטרם הסתיים". את תגובתו של גל לדברים לא ניתן היה להשיג.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ