בדרך לחתונה של בר רפאלי, התקוות של הצלמים התנפצו במחסום

רחפנים זעירים ניסו לחדור למרחב האווירי הסגור ויחצ"נים פרצו במונולוגים קורעי לב בפני מאבטחים סרבנים. המאוכזבים נאלצו להסתפק באדם הכי מפורסם בצד הלא נכון של המחסום, לירן חולצה-אפורה

רות פרל בהריר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
לירן חולצה אפורה מחוץ לחתונה של בר רפאלי
רות פרל בהריר

נציגים רבים של כלי התקשורת וקומץ סקרנים התקבצו אמש (חמישי) מאחורי מחסום בשוליו של כביש צר ומפותל בכרמל, בתקווה לזכות להצצה לחתונתם של הדוגמנית בר רפאלי ובן זוגה, איש העסקים עדי עזרא. "היא לא יכלה להתחתן בנמל בתל אביב?", מתלונן אחד הסקרנים, "מה, לא טוב שם? בשביל מה היינו צריכים לבוא אליה עד לכאן?".

מכוניתו של אחד מהאורחים עוברת את איש הביטחון העומד ליד המחסום, אבל הצלמים והכתבים לא מצליחים לראות מי נמצא בפנים, והיא ממשיכה לנסוע לכיוון מלון יערות הכרמל, שבו מתקיים האירוע. כמה צלמים אחרים מתקבצים ליד שיח ענקי, שלידו ניצב מסוק לא מאויש. הרחק מעליו, במרחב האווירי שנסגר לכבוד החתונה, מרחף כדור פורח, שנשלח ככל הנראה כדי לתעד את האירוע מהגובה הראוי לו. פה ושם ניתן להבחין בפעילות אווירית פיראטית של רחפנים בגודל קטן עד זעיר, אך ניידת משטרה שמגיעה למקום פוקדת על המפעילים להנחית אותם מיד.

כדי לנצל את הזמן מתחילים בינתיים כמה מאנשי התקשורת לראיין זה את זה. גם אליי ניגש צוות של ערוץ 1, ומאיר זרקור לתוך פניי. הכתב מסביר כי נושא הכתבה הוא לא החתונה עצמה, אלא הדרך שבה כלי התקשורת מסקרים אותה. אני נאלצת להתנצל ולסרב על אף הפצרותיו כי "ציבור הקוראים שלכם קרוב לקהל הצופים שלנו".

כשמתחיל להחשיך מגיע לירן חולצה-אפורה, האדם הכי מפורסם בצד הזה של המחסום, וכמה מהכתבים ניגשים אליו. גם אני לא מפספסת את ההזדמנות לריאיון קצר.

מאבטחים מחוץ לחתונה של בר רפאלי ביערות הכרמל, אמשצילום: רמי שלוש

"הגעתי להגיד לבר רפאלי מזל טוב, אם אני אראה אותה, בעזרת השם", חושף לירן, ומוסיף: "אם לא, אז באתי לראות את הסלבס, לראות מי בא. אני גם גר פה קרוב בחיפה בלי קשר, אז היה לי טרמפ".

יצא לך כבר להצטלם מאחורי בר?

"האמת היא שהצטלמתי עם אמא שלה".

בני, חברו של לירן שהסיע אותו למקום, מצטרף לשיחה. "קודם כל, אני מכיר את בר רפאלי ואת אבא שלה ואת אמא שלה ציפי, כי אני גר בהוד השרון", הוא אומר, ושולף תעודת זהות כדי להוכיח את טענתו.

צוות הטלוויזיה עוזב את לירן ומתמקד באדם שפונה לאחד המאבטחים בזעקת שבר: "אני עודד מויאל, היחצ"ן של המדינה. אתה חייב להכניס אותי לצילום אחד עם בר, רק אחד!". "יש לי שני דברים לומר לך", עונה לו המאבטח, "אל"ף, זאת לא האחריות שלי, ובי"ת, שיהיה לך בהצלחה, אדוני".

האיש אינו מוותר ומנסה לפנות אל לבו של המאבטח: "אבל מה עשיתי?", הוא מחבק אותו, "כל החיים שלי נלחמתי להיות יחצ"ן. רק צילום אחד. הפייסבוק צמא. העם צמא". לאחר מכן הוא מוסיף בנימה של האשמה: "ב-400 שקל היא קנתה אותך. מחר אני אפגוש אותך בתל אביב ואתה תצטרך אותי בשביל כניסה ל'קלרה'".  

"משלמים לך תוספת סיכון?", אני שואלת את המאבטח. "זה עוד כלום", הוא אומר, "קודם היו כאן שני אנשים שניסו לרוץ לעבר המסוק בזמן שהוא המריא. עצרתי אותם ואחד מהם ניסה ללכת אתי מכות". "נשמע רגוע לעומת החיבוק שספגת עכשיו", אני אומרת. "זה בסדר", משיב המאבטח, "אני עובד במסיבות טבע, אני רגיל". בהמשך מתברר שאחד מצלמי הפפראצי במקום הוכה על ידי מאבטחים ופונה לבית חולים.

ביציאה ממתחם העיתונאים מברכת אותי ליהיא גרינר לשלום. לא ברור אם גרינר, שלבושה בשמלת ערב ואוחזת במיקרופון, חושבת שאני אורחת בחתונה. ברקע, מרחוק, נשמע קולו של שלומי שבת שר את "בראשית עולם". ככל הנראה, מתרחש בפנים משהו חשוב.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ